2733
2734
عنوان

سر شار از استرسم....یعنی مشکوکه🥴🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1288 بازدید | 110 پست
ببین همه جای دنیا مواد دست هرکی باشه طرف مجرم هست، به همین واضحی 

کاش بمیرم ولی اون روزارو نبینم

بچه مهندس سایت😁👈👷‍♀️برا مهندس شدنم یه صلوات میفرستی با قلب مهربونت؟!🌺🦋❣I will be the aerospace engineer of the future🥰😎🤓
بالای ۳۰ گرماعدامه  دیگه ودتون میدونید رودروایسی اولویته یا عدام  دیگه واقعن ب عقلت رجوع ...

😳😳😳😳😳😳۳۰ گرم

خدااااااااا منو گاو کن ولی از این استرس رهام کن😭

بچه مهندس سایت😁👈👷‍♀️برا مهندس شدنم یه صلوات میفرستی با قلب مهربونت؟!🌺🦋❣I will be the aerospace engineer of the future🥰😎🤓
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفته شوهرم نفهمه مامانمم باور کرده😞😞😞😞

چند روز پیش یکی زنگ ما رو زد گفت واحد فلان از اینجا رفتن، من تا اسم و فامیل و نسبت و همه چی رو نپرسیدم جواب ندادم به طرف

در این حد باید مراقب بود 

تعارف رو بذارید کنار تو این دوره زمونه 

چند روز پیش یکی زنگ ما رو زد گفت واحد فلان از اینجا رفتن، من تا اسم و فامیل و نسبت و همه چی رو نپرسی ...

واقعا خوب میکنی

من تفارف ندارم

مامانم سادس

2731
نه ، الان هرکی مواد پیدا کنن ازش بگه همسایه داده باور میکردی؟  باید ثابت کنی ، فیلم دارین ...

اصلا فیلم هم باشه، بازم شریک جرم هستن، نگه داری مواد مخدر بازم جرمه 

همسایه ای که مثلا میاد مواد بده  و فیلم هم باشه اصلا از اون لحظه، میاد بعدا بگه آقای قاضی ایشون نمیدونست؟؟ طرف هرکاری میکنه که جرمش رو کم کنه با شریک نشون دادن همسایه بیچاره

اصلا فیلم هم باشه، بازم شریک جرم هستن، نگه داری مواد مخدر بازم جرمه  همسایه ای که مثلا میاد مو ...

دقیقا من بهترین حالتشو گفتم که شریک جرم میشن اگر فیلم باشه که مسلما فیلمم ندارن مجرم اصلی هستن