2752
2734
عنوان

خونواده ی شوهرمو خالش مهمونمن نظر بدین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 36 پست

فدا سرتون خوششون نمیاد شما هم از اونا خوشتون نیاد😁.. مرغ و قورمه سبزی پیش غذا هم سوپ قارچ

میشه برا رسیدن ب خواسته دلم یه صلوات مهمونم کنی... ❣اللهم صل علی محمد وآل محمد❣
چرا کسی که باهاتون مشکل داره رو دعوت کردید؟ میخواید رسمی پذیرایی کنید یا خودمونی؟

نه کاملا رسمی میگم ک تو رودربایستی موندم مادرشوهرم گیرم انداخت ک مثلا بینمون خوب باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه کاملا رسمی میگم ک تو رودربایستی موندم مادرشوهرم گیرم انداخت ک مثلا بینمون خوب باشه

ای بابا اول از همه خونسرد باش و استرس نداشته باش که کارات خوب پیش بره دوم دوجور غذای کم ریسک که خودت خیلی خوب درست میکنی انتخاب کن چون فردا ۱۳به در هست میتونی جوجه و چنجه بدی و دونوع سالاد ودسر بدی هم راحتتری هم استرست کم میشه

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
خوب پس برعکسش کن ولی سرد باش به خانواده شوهر نباید رو داد 😂😂😂😑😑

نه زیاد با خونواده ی خالش قاطی نمیشم در حد حرف معمولی فقط پشت سرمم هر چند پر کردن گفتن مغروره و خودشو میگیره

ای بابا اول از همه خونسرد باش و استرس نداشته باش که کارات خوب پیش بره دوم دوجور غذای کم ریسک که خودت ...

دستپختم خیلی خوبه همه چی میتونم درست کنم ولی ته دلم راضی نیست میان

غذا

مرغ شکم پر و پیراشکی گوشت اگر بچه دارن 

پیش غذا سوپ شیر یا ورمیشل من شیر بیشتر می پسندم طعمش بهتره

کنارش هم سالاد و ماست و خیار و شور و ترشی بذار سفره‌ت رنگی باشه 

البته چون گفتی مهمون اونجوری داری گفتما اگرنه که یه قرمه سبزی جا افتاده با سالاد شیرازی و ماست و خیار و ترشی بادمجان 

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
2706