2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم نیوشا بامداد خمار پنجره گندم رکسانا برزخ اما بهشت دالان بهشت پاییز طوبی الهه ناز هنگامه و... ولی هیچی برام دالان بهشت نشد
مهم نیست دیگران درباره ام چه میگویند همین هایی ک امروز مرا با دست هایشان ب یکدیگر نشان میدهند و ب من میخندند فردا برایم می ایستند و با همین دستان برایم کف میزنند
لبه ی پرتگاه نیاز هم خونه اینام یادم اومد الان بقیه رو یادم نمیاد نیاز هم خوب بود
مهم نیست دیگران درباره ام چه میگویند همین هایی ک امروز مرا با دست هایشان ب یکدیگر نشان میدهند و ب من میخندند فردا برایم می ایستند و با همین دستان برایم کف میزنند
2738
Ghazal: سلام ..... خشت واینه ناگفته ها جان وشوکران اینا قلمش خیلی پخته است طلاهای این شهر ارزانند شاه شطرنج اسطوره پانتی بنتی راز یک سناریو قبل ازشروع درجگر خاریست آسمان دیشب اسمان امشب چیزهایی هم هست تنها نیستم آوای فاخته بن بست زنانه یا مادرانه زندگی خصوصی طلوع از مغرب اغوش سرخ همین که حال من خوش نیست همشونم،پایان خوشن،بمنم رمان معرفی کنین،بدجور معتادشم،قلم قوی پایان خوش و عاشقانه؟؟؟؟؟
اللهم صلی علی محمد و آل محمد♥️
دلارام بنظرم دالان بهشتو بخون من عاشقشم
نیاز هم قشنگ بود یعنی من دوسش داشتم
2706