2737
2734

میدونم بعضیا میرن برای اینکه چاق بشن اما اونا رژیم غذایی خاصی دارن و مکمل میخورن

اگه بری باشگاه و رژیم غذایی خاصی نداشته باشی و صرفا بری برای ورزش بری لاغر میشی؟

من چند روزه شروع کردم. باشگاه نمیرم پیاده روی و وسایل ورزشی پارک با هم یک ساعت غذا هم برنج و نان حذف کردم. شکر و قند هم حذف کردم. 

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره ولی خب نمیشه آدم سه وعده غذای ناسالم بخوره فست فود و پیتزا بعد لاغرم بشه که 

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       

هدفت چیه اگه میخوای وزنت ثابت بمونه و کم و زیاد نکنی

پروتئین رو باید جا بدی تو برنامه غذاییت و تغذیه بعد تمرینت

اونایی ک میخوان چاق بشن کربوهیدرات هم درکنارش میخورن

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari 

((کسانی که به قصد کم کردن وزن، تمرینات بدنسازی انجام میدهند بهتر است سراغ ورزش هایی که هوازی بیشتر و تحرک بیشتر  دارد بروند مثل ایروبیک. بدنسازی گزینه ی مناسبی برای این افراد نیست.))

آرنولد شوارتزینگر

🤵 کاربر آقا 💔 ندونستم ای بی خبر ز دلم که بی اعتباره وفای تو هم 💔
2738
آره.شیرینیجات و چربیجات رو حذف کن و یا به حداقل برسون.خیلی زود نتیجه میگیری...من غذای معمولیم‌رو می‌ ...

من میخوام لاغر نشم

به خاطر این پرسیدم😕

بدنسازی نرو ورزش های دیگه برو بدنسازی بیشتر واسه عضله سازی و تثبیت اندام هست

خب اتفاقا من میخوام لاغر نشم

وزنم ثابت بمونه و چاق شم

هدفت چیه اگه میخوای وزنت ثابت بمونه و کم و زیاد نکنی پروتئین رو باید جا بدی تو برنامه غذاییت و تغذی ...

من هدفم اینه وزنم ثابت بمونه و چاقترم بشم چ بهتر

اما مثلا نمیتونم مثل بعصیا برنامه خاصی تو عذام داشته باشم

هرچی هست باید بخورم☹میترسم برم باشگاه لاغرشم

خب اتفاقا من میخوام لاغر نشم وزنم ثابت بمونه و چاق شم

خو پس برو همون بدنسازی و برنامه غذاییت رو تغییر بده البته با غذا های سالم نه اینکه فست فود بخوری که زود چاق بشی چون بعدش خدایی نکرده مریضی های زیادی میگیری

خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره
((کسانی که به قصد کم کردن وزن، تمرینات بدنسازی انجام میدهند بهتر است سراغ ورزش هایی که هوازی بیشتر و ...

من قصدم ثابت موندن وزنه

بدنسازی خوبه یا ورزش دیگه برم؟

خو پس برو همون بدنسازی و برنامه غذاییت رو تغییر بده البته با غذا های سالم نه اینکه فست فود بخوری که ...

عزیزم من نمیتونم برنامه غذایی خاصی داشته باشم باید همون غذاهای که بقیه میخورن بخورم☹البته همیشه غذاهامون سالمه فست فود به ندرت بخوریم

میترسم اینطوری بدنسازی لاغرم کنه

به نظرتون امکان هست لاغرتر شم؟

من قصدم ثابت موندن وزنه بدنسازی خوبه یا ورزش دیگه برم؟

ورزش های رزمی

پیشنهاد من به شما کیوکوشین هست قدرتمند و در عین حال اصولی

خانم ها هم خیلی تو این حوزه فعالن کلیپ هاشو داخل اینستا دیدم بد نیست یه نگاهی بندازید

🤵 کاربر آقا 💔 ندونستم ای بی خبر ز دلم که بی اعتباره وفای تو هم 💔
2706