2737
2739
زبان:در این درس همون منابعی که معمولا همه میخونن باید خونده بشه مثل504 -زبان عمومی و تخصصی اشراقی بویژه سوالات سالهای گذشته زبان عمومی مربوط به کلیه رشته ها که فکر کنم کتاب زبان عمومی مدرسان شریف سوالات زبان عمومی کلیه رشته ها رو داره اقتصاد :که البته فکر نکنم نیاز به معرفی داشته باشه چون همونطور که همه میدونن کتابهای محسن نظری منبع اصلی کنکوره البته در صورت داشتن وقت زیاد2000 تستش هم خوبه
من یه ثنای سپیدقبا و خوشبخت میشم با دعا و صلوات زیبای شما ؛ همه شما خوبانو به ذکر صلوات و دعا برای خوشبختی همه جوونها دعوت میکنم : اللهم صل علی محمد ص و آل محمد ص

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاهش میکنم عزیز/کاری نکردم..... اگر مدیریت میخای برای ارشد این کتابها و منابعی رو که گفتم جایی کپی و سیو کن/ اینا رو از گفته های نفرات برتر کنکور ارشد مدیریت دراوردم و خیلیا جواب گرفتن باهاشون. موفق باشی
من یه ثنای سپیدقبا و خوشبخت میشم با دعا و صلوات زیبای شما ؛ همه شما خوبانو به ذکر صلوات و دعا برای خوشبختی همه جوونها دعوت میکنم : اللهم صل علی محمد ص و آل محمد ص
سایت مدیر www.modir.ir این سایت عالیه/ هرچی بخاید از مدیریت توش هست منابع درصدها مصاحبه با نفرات برتر اطلاعات درباره تمام گرایشهای مدیریت اعضاشم اکثرا قبول شدن جزو رایگانم دارن بنظرم. موفق باشیدددددددددد التماس دعا
2728
منم کارشناسیم تربیت بدنی هستش حالا میخوام ارشد مدیریت بخونم بین مدیریتا موندم کدوم بهتر و بازار کارش ...

سلام عزیزم. منم رشتم تربیت بدنیه میخاستم ارشد مدیریت بخونم. قبول شدی؟