2737
2734
سلام کسی هست ؟؟؟
خدايا بهترين هارو در زندگيم رقم بزن كه هيچ قدرتي بالاتر از تو نيست.
رشتم کامپیوتره میخوام واسه ارشد مدیریت شرکت کنم. به نظرتون میتونم قبول بشم؟؟ با وجود اینکه پیش زمینه ای ندارم راجع به این رشته؟
خدايا بهترين هارو در زندگيم رقم بزن كه هيچ قدرتي بالاتر از تو نيست.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان رشته مدیریت خیلی سخت شده رقابت جدی و سخت هست می تونی؟ سوالات همه مفهومی شده
پسر عزیزم محمدجان ،تمام زندگیم، تمام جونم ،تمام خوشی هام فدای تو خوش اومدی به دنیای کوچیک من و پدرت
2728
2738
من امسال ارشد مدیریت قبول شدم بیا بت بگم
من یه ثنای سپیدقبا و خوشبخت میشم با دعا و صلوات زیبای شما ؛ همه شما خوبانو به ذکر صلوات و دعا برای خوشبختی همه جوونها دعوت میکنم : اللهم صل علی محمد ص و آل محمد ص
من انتخاب اول قبول شدم/تهران شمال.... مدیریت دولتی سامانتا حتما قبول میشی بخصوص که رشته ات کامپیوتر بوده و محاسبات و امار و اینام بارت هست تا حدی! من لیسانس غیرمرتبط داشتم اما قبول شدم. خیلی راحته.حدااقل ازاد که اینطور بود ثبت نامش مساوی با قبولیته بشرط اینکه منفی نزنی
من یه ثنای سپیدقبا و خوشبخت میشم با دعا و صلوات زیبای شما ؛ همه شما خوبانو به ذکر صلوات و دعا برای خوشبختی همه جوونها دعوت میکنم : اللهم صل علی محمد ص و آل محمد ص
نه آزاد. دولتی رو امتحان نکردم اما فکرکنم اونم اگه 1 سال براش درس بخونید قبولید اینو من جسته گریخته 3/4 ماه یه چیزای کمی خوندم قبول شدم
2706