2752
2734
عزیزم این قضیه برای من برعکس بوده. خانواده شوهرم توقع داشتن تو عقد حداقل هفته ای دوبار به همشون زنگ ...

تا بوده همین بوده گاهی که زیاد تماس داشته باشی و مهربون باشی میشه عادت

من قبولش دارم کامل ولی به چشم خونوادم نیست خیلیم کمکشون میکنه از بس همیشه چشم میگه قبولش ندارن

اها من در بابت زنگ زدن گفتم 

چون تو متناتون خوندم که گفتین همسرتون در طول روز از تلفن استفاده میکنه  و حوصله نداره چنین پیشنهادی دادم 

اما در مورد این موضوع ... همسرتون میتونع اون کمک کردناش رو کمتر کنه، در جواب خانواده  با احترام بگید که شما توقع زیادی از همسر دارید  در حالی که با وجود کارش و زحمت کشیدناش بازم به فکرتونه اماشما نادیده میگیرید ... سعی کن در طول یه هفته یک شب رو اختصاص بده به اینکه   در کنار همسرت به خانوادت زنگ بزنی با همسرت باهاشون صحبت کنید 

این روزها برای بیقراری دلم [و تواصوالبصر ]میخوانم🌹❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا بوده همین بوده گاهی که زیاد تماس داشته باشی و مهربون باشی میشه عادت

من شوهرتو درک میکنم برای من واقعا ارتباط با خانواده همسر سخته. نه اینکه اونا بد باشن ولی اخلاقم همینه ربطی ب بی محبتی یا بی محلی من نداره. تو هم بهش سخت نگیر

یه مدت همین کارو کردم دقیقا هر هفته تماس داشتیم دیگه شد وظیفه یبار تماس نداشتیم ناراحت شدن

گناه دارن خوب،حالا هفته ای یکی دوبار زنگ بزنی به جایی بر نمیخوره

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...
2731
اها من در بابت زنگ زدن گفتم  چون تو متناتون خوندم که گفتین همسرتون در طول روز از تلفن استفاده ...

دقیقا همین حرفارو زدم ولی بابام لح میکنه که کمکایی که بهم میکنه رو قطع میکنه حتی هفته یبارم زنگ میزدم شد عادت یبار تماس نداشتیم بابام قهر کرد!! هروقتم تماس میگیرن با شوهرم کار دارن یبار نشد فقط حالشو بپرسن و تمام بشه

من شوهرتو درک میکنم برای من واقعا ارتباط با خانواده همسر سخته. نه اینکه اونا بد باشن ولی اخلاقم همین ...

اتفاقا به شوهرم سخت نمیگبرم درکش میکنم کامل چون میدونم جقد تو محل کارش سختشه دیگه گاهی مغزش کشش نداره تلفن بگیره دستش حرف بزنه!

دقیقا همین حرفارو زدم ولی بابام لح میکنه که کمکایی که بهم میکنه رو قطع میکنه حتی هفته یبارم زنگ میزد ...

میدونم خیلی سخته اما باید چند بار برخورد جدی کنی با خانوادت 

حس میکنم  یه چند کاری رو انجام میدین اون میشه وظیفه و خانواده انتظار دارن و عادت کردن که دفعه های بعدی این کار هم انجام بشه 

مثل کارهایی که همسر شما در قبال خانوادت انجام داده 

و بخاطر همین به چشم نمیاد  و وظیفه میدونن که هر موقع به داماد زنگ زدیم باید جواب بده ، یا هر هفته یک شب  تو زمان مشخصی باهاشون تماس بگیری که اگه انجام نشه قهر میکنن و ناراحت میشن 

اگه یه چند تا برخورد جدی داشته باشی دیگه این حرفا رو نمیزنن و انتظار ندارن و یه جورایی خودشونو اصلاح میکنن 

میدونم خیلی سخته اما باید چند بار برخورد جدی کنی با خانوادت   حس میکنم  یه چند ...

دقیقا درست میگی منم تو همین فکر بودم ولی چیکار کنم دلم نمیاد خونوادمو ناراحت کنم از اون طرفم دوس ندارم شوهرمو اذیت کنم موندم این وسط از شدت ناراحتی نفس تنگه گرفتم تپش قلب اومده برام

دقیقا درست میگی منم تو همین فکر بودم ولی چیکار کنم دلم نمیاد خونوادمو ناراحت کنم از اون طرفم دوس ندا ...

اخی عزیزم چرا غصه و ناراحتی به دلت راه میدی 

تو وضعیت همسرتو میبینی و درکش میکنی و یه سری حق رو به همسرت میدی[با توجه به متنایی کع خوندم]

از یه طرف هم خانوادت یه جورایی تو منگنه قرار دادنت و با قهر کردن و اینا بیشتر باعث ناراحتیت میشن  

بنظرم  با خودت فکر کن و حرفایی که قراره بزنی به خانوادت رو بنویس و سعی کن از بین حرفات،اونی که خیلی قانع کنندس و باعث بروز ناراحتی خانوادت نمیشه رو دسته بندی کن تا دفعه دیگه بگی البته با احترام

نمیشه هر دفعه  بخاطر چنین موضوعی هم اوضاع خودت هم همسرت تلخ بشه 😄