2737
2739
عنوان

تاپیک می می ناز 😥😥😥🤧🤧🤧

327 بازدید | 24 پست

من تاپیکشو تازه خوندم 

نمیتونم باور کنم تموم این نوشته ها و التماسا برای شفا گرفتن مربوط به فردیه که الان نیس 

الان نیس که زندگی کنه 

بچه هاشو بغلش بگیره و در کنارشون لذت ببره 

من نمیتونم باور کنم تموم اون کلمات محبت امیز 

تموم اون کلماتی که توش التماس موج میزد برای فردیه که الان دیگه چیزی ازش باقی نمونده 

مریم عزیزم انگار هزاران ساله میشناسمت 

انگار انقدر میشناسمت که دوروزه دارم برات گریه میکنم 

دلم پره از این دنیای بی معرفت از این دنیا که  هیچ وقت صدای دعاهاتو نشنید صدای ضجه هاتو 

من دلم پره از این دنیای بی معرفت که داره هر لحظه بیشتر منو خفم میکنه 

بغض امونم رو بریده کاش اون دنیا جات راحت باشه 

الهم صل علی محمد و ال محمد😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتی می می من منحرف شدم😕✌

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
2731
2738

منم تاپیکشو خوندم یروز حالم بد بود مادر منم سرطان داره دعا کنید خوب شه

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

منم امروز صبح اتفاقی تاپیکشون را دیدم میخاستم روحیه بهش بدم که دیدم فوت شدن😔😔

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

هی خداااا 😔😔😔

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2706