2752
2734
سلام دوستان عزیز...  من خیلی منتظر بودم... باردار شدم اما... پسر سه روزه امو از دست دادم. داغد ...

الهی بگردم انشالله زودی یه فرشته ی دیگه میاد بغلت

با دل شکسته ت واسه منم دعا کن عزیزم

بمیرم برات😭😭 خدا هرچی زودتر بهت دوباره بده

ممنونم جانم... خدا نکنه فقط برام دعا کن

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الهی بگردم انشالله زودی یه فرشته ی دیگه میاد بغلت با دل شکسته ت واسه منم دعا کن عزیزم

چشم عزیزم... شما هم منتظری؟ اگه اره خوشحال میشم بیای تاپیک اخرم... چند نفری جا داره لیستم. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
سلام دوستان عزیز...  من خیلی منتظر بودم... باردار شدم اما... پسر سه روزه امو از دست دادم. داغد ...

😔😔 الهی خدا یه فرشته دیگه بهت بده ب حق این روز عزیز 

چرا پسرت رو از دست دادی ؟

2731
بله منتظرم...چشم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6164733/منتظران-نی-نی-سالم-و-صالح-نام-نویسی-برای-دور-دوم-ختم-20-روزه-قرآن