2733
2734
عنوان

****مشاوره و پاسخ به انواع سوالات لاغری و ورزشی در خانه×××

| مشاهده متن کامل بحث + 19767 بازدید | 2061 پست
سلام بچه ها من مهره اخرم دیسک داشته و با پیاده روی بهتر شدم و درد نداشتم دیگه وواسه تنبلی تخمدان یه جلسه رفتم پیلاتس ولی روز بعدش دوباره کمردردام شروع شده.حالا نمیدونم چه ورزشی بکنم که هم چربی خونم پایین بیاد هم تنبلی تخمدانم از بین بره پاق هم نیستم....فقط یه ذره شکمم بزرگ هستش...چه ورزشی برم؟؟؟؟/
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نیکی من خیلی عالیه برنامه ت. راستش من پک کامل جیلیان تک تک ندیدم . ولی کیک باکسینگ که دیبا جان به من گفتن همین بود. من رژیم روز 7 رعایت نکردم. البته خیلی واسه من خوب بود. فک کنم تقریبا 1و نیم کم کردم. الان یه جورایی عادت تغذیه ایم عوض شده. می دونی الان 2 ماه بود وزن کم نمی کردم. تو رژیمت چطوری پیش رفت
Lilypie Maternity tickers

دخترم همه روشنایی خونه ما....عشق و زندگی من بدنیا اومد
مشاوره ورزش تو همون باشگاه منظورته؟ اخه مشاوره ورزش ندارن...هر باشگاهی مشاوره ورزش داره؟ اخه مربی پیلاتس میگفت چون عضلاتت ضعیفن درد گرفته..ولی من اینقدر زجر کشیدم تو این چن روز که دیگه از ورزش بدم اومده
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است
نیکی من منظورم از عادت غذایی اینه که من عادت داشتم سرکار با هر جایم بسکویت بخورم خوب این کار نمی کردم و الان هم ادامه می دم. ولی رژیم خوبی بود. من باید 58 بشم الان 59و نیم هستم. خیلی خوشحال شدم که عدد ترازو زیر 60 دیدم. البته باید رو این وزن بمونم و اضافه نکنم دوباره
Lilypie Maternity tickers

دخترم همه روشنایی خونه ما....عشق و زندگی من بدنیا اومد
سلام دیبا جان من پارسال بود سی دی های جیلیان رو ازتون خریداری کردم یک مدت هم ودزش کردنو و حسابی لاغر شدم ولی چند سال بعد باردار شدمو و الانم چاق شدم باز میخوام سی دی کشتن چربی های شکم رو انجام بدم سه تا لول داره من این 3لول رو چه جوری انجام بدم یعنی هر لول برای چه مدته و چه جوری ممنون میشم راهنماییم کنی به کل یادم رفته
2706