2733
2734
عنوان

یه مشکلی برام پیش امده ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه جوری مواظب باشم گوشیش رمز داره

همش هم تو رختخواب همراهشه

از وقتی این پسر مجردهای فامیل هم روش برنامه های مختلف چت و اینا گذاشتن همش انلاینه

فقط میخوام بپوکم

بچه ها این سیستمهای جدیدی که گذاشتم دارن دیونه میکنن منو

مردشور وی چت و اینا رو ببرن خیلی همه رو بهم وصل کرده
فارهه جان حق باشماست

اما شوهر من علنی میگه از قیافت خسته شدم تغییر بده

هر کاری هم که میکنم باز میگه بهتر نمیشی

هر چی میپوشم نمیپسنده

ما زنا خیلی بد بختیم هر لحظه باید انتظار همچین چیزهایو داشته باشیم با این جامعه خراب

همه چی مال مردهاست

خ ی انت حق مرداست

خسته شدن از زندگی مشترک حق مرداست

این مردا کی ان
ازکجامعلوم دختره بخادباشوهرت حرف بزنه نگران مباش حساسم نشو،نه شوهرت میره سراغش نه اون دختره بیکاره که باشوهرت اس ام اس بده ندیده نشناخته الکی خودتوازار نده
خداوندامراآن ده که آن به.
بابا اعتماد به نفس داشته باش چه خبره مگه؟؟مگه چته که به این راحتی بره سراغه کسایه دیگه
هر فکری ... انرژی است مانند خودش را جذب میکند بر سلامتی شما تاثیر میگذارد دارای قدرت است مهم است مغناطیسی است واقعی میشود خلق میکند و به ما باز میگردد ....پس درست فکر کردن را بیاموزیم مثبت فکر کنیم
2706