2733
2739
عنوان

بهترین وسایل بهداشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 553146 بازدید | 10966 پست
هورمهری از کیووی این دومین چیزیه که می بینم خوبه. اون فوم شستشو هم انصافا خوب بود. فقط داره تموم می شه. نمی دونم همینو بگیرم یا یه چیز دیگه با توجه به این که 21 اسفند باید برم پیش دکی

آره هوری جونم. خیلی ملایمه و مخصوصا واسه من که هرشب حمام می کنم خوبه. احساس می کنم خارش پوست سرم هم کم شده. اما خیلی رقیقه و به نظرم زود تموم بشه. قیمتش هم که ماشالا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
مامان صدرا سایتتون خیلی خوبه. فقط تصمیم دارین عکسی از محصولات هم بذارین؟ به نظرم بهتر می شه. ضمنا دررابطه با اون تستی که برای تشخیص نوع پوست گذاشتین، فکر می کنم یه کمی نتیجه گیری باتوجه به درصدها سخت می شه. بازم ممنون

مثلا محصولات لنش رو هم که دیدم قیمت نداشتن
اگه صبا جون دقیق تر مشخص کنه که منظورش کدام دور چشم است من هم بهتر کمک می کنم ولی با این حال باید بگم ژل دور چشمش برای ضد پف و تیرگی است. شبه بوتاکسش برای سنین بالا و پوست خشک ضد چروکه خوبیه واولترالیفتش هم که باز برای سن بالا هست ولی اگه فقط یک دوره درمانی استفاده کنید عالیه.
شماره تماس 09368669501 مریم تهرانی
از صمیم قلب واستون آرزوی موفقیت می کنم. امیدوارم چرخش بچرخه ماماصدرا جون:-))) چشم همین الان نگاه می کنم. راستی عضو هم شدم.

همین الان نگاه کردم. خیلی خوب و تر و تمیزه. فقط یه توضیح کوچولو درمورد این که به درد چه نوع پوست و چه سنی می خوره به نظرم کمه + قیمت

ببخشین اگر اظهار نظر می کنما...چون خودتون اجازه دادین و دلم می خواد سایتتون بهتر و بهتر بشه جسارت می کنم
2706