2752
2734
عنوان

دلم میخواد خائن باشم دروغگو باشم دزد باشم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 34 پست
نه نمیشه حرفم برو نداره

یا باید تحمل کنی یا تغییر ایجاد کنی 

عزیز یا خودت تغییر بده خودت باش اطرافیانت وقتی ببینن خودتی کم کم بهت احترام میزارن ب نوع پوشش ات به عقیده ات و ....ولی کم کم و پله و پله یهو شوک نشن 😅

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

همسرت باید پشتت باشه 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ن روز اول با مانتو شلوار بودم لباس راحتی نیاورده بودم یدونه شالو برداشتم ک راحت باشم هزارتا حرف بارم ...

خب دیگه اشتباهو از همون روز اول مرتکب شدی.از امروز کم کم حجابتو جلو محارمت کم کن.شروع کن 

..وگرنه نابودی.حرفیم زد بگو از مراجع تقلید نگاه کردم همشون میگن شما محرمین و اشکالی نداره راحت باشم چرا خودموو زجربدم.شوهرمم دوس داره راحت باشم

دوستت دارم خدا💞
خب دیگه اشتباهو از همون روز اول مرتکب شدی.از امروز کم کم حجابتو جلو محارمت کم کن.شروع کن  . ...

حتی نمیدونه مرجع تقلید چیه اگ بگم مرجع تقلیدو فش میده میگه قلط میکنه 😐

الا ک دارم اینو مینویسم تیکرم روی ۲۰ هست هروقت تیکرم رفت رو ۲۵ بهم بگو تیکرت رف رو ۲۵🤨😍بزا ذوق کنم😁
2731
حتی نمیدونه مرجع تقلید چیه اگ بگم مرجع تقلیدو فش میده میگه قلط میکنه 😐

پس برو تو کاره قانع کردنش.ببین یا مذهبیه یا مذهبی نیس

بینش نمیتونه باشه یکم کتاب بخون از تو نت بخون هر موقع حرف زد براش حدیث رو کن.بخدا که اگه سره یه حجاب جلو محارمت کوتاه بیای خودت به خودت ظلم کردی والا

دوستت دارم خدا💞