2737
2739
شاید شما الگوش هستید 

نمیدونم شاید ولی بااینکه من هم سن و سالم رابطش با خواهرام بهتره 

یکی دوبار واسش لباس کادو دادم نپوشید درحالیکه هرسال تولدش داداش کوچیکم بهم پول میده من یه چیز میخرم داداشم از طرف خودش میده اونو رو چشمش میذاره و دائم استفاده میکنه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

جاریمه ..سالگرد ازدواجم نیومد گفت روز قبلش چرا به بچه ۳ سالم محل نداده .... دست بچشو داغ زد چون گفته بود زن عموم دوست دارم ، حلقه ازدواجمو دزدید ک بین من و مادرشوهرم بهم بزنه ، برم مسافرت پشت سرم خون بپا میکنه بهرقیمتی میره یبار از همین مسافرتام شوهرش کرونا گرفت، هرچی بخرم پشت سرم باید بخره ،، بدون هیچ دلیلی هرجا میبینتم پشتشو میکنه دهن کج میکنه هیچ دعوا یا بی احترامی هم بهش نکردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه دختر خوبیه شاید سلیقه ی شمارو قبول داره و دوس داره از تجربه هاتون استفاده کنه

آره کلا دختر خوبیه دوسش داریم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2731

دختر داییم ۶،۷ سالش بود عشقش شال بود من یه شال درب و داغون نارنجی داشتم بعد حموم پوشیدمش تا اونو دید سر درد گرفت سرشو با روسری بست الانم که ۲۰ سالشه همونجوریه

، یه زن عمو هم دارم یه بار عمم با کفش نو رفته بود خونش کفششو زیر پا له کرده بود پاشنشم از جا کنده بود 

من راهیِ توام 🧳 ای مقصد درست!