2733
2734
سلام منم عربم ای جان همزبون داشتن تو سایت هم عالمی داره
مایا جون از یاد ندارم گفتنت معلومه مشهدی هستی ههههههه شاید اشتباه
حبیباتی اشلونکم انی اسمی زهرا و عندی 2 بنات وحده نادیا وحده دینا و 6 اسنین متزوجه انا اهلی عرب و اتعلمت العربی منهم احبکم
ههههههههههههههههههههه
حالا باز تویه شهر باشی خوبه من حرف میزنم نصفه حرفام مشهدیه نصفش نه....یکسری کلماتو میگم که مشهدیا (دوستام) میگن یعنی چی؟؟؟؟؟

مثلا پلو تماته یا غذاهای جنوبی دیگه صوبور و قلیه و مگشت و متبک و.............کبه و...
یا یسری الفاظ که همیشه فکر میکردم همه جا میگن ولی بعد دیدم نه من از مامانم یاد گرفتم

تو خونه ما پدرسالاری نیست و بیشتر رو حرف مامانمون هستیمو ازش طرفداری میکنیم و از بچگی هم با خانواده مادری در ارتباط بودیم برای همین بیشتر به رسوم خوزستان هستیم تا مشهد...
متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام وروجک جون اشلونکم یعنی چطورید جمعه که به صورت تکی هم میاد برای اقا اشلونک و برای خانومها اشلونچ
چه کلاسی به به
بابا این عربا هم که همش خوابن تایپیک میزنن و دیگه نمیان ههههههههه
فقط من توشون فعالم
مایا جون چطوری منو یادت نمیاد توی کلوپ با مریم گلی و نسیم و .....قبل از عروسیت دو تا جوجه داشتم هههه
2731
کلمات عربی به منم یاد بدین اونایی که عربی میحرفن

مثلا یکی از کلماتی که من بلدم تفاخه هههه ییعنی بادکنک درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بزونه یعنی گربه............بایسیکل که تو زبان انگلیسی هم هستش یعنی چی به عربی؟

بگید حبیبیا هههههههههههههههههه
متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)