2733
2739
عنوان

خانومای مشهدی لطف میکنید بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 697 بازدید | 70 پست
فداتشم خدا از دهنت بشنوه کاش باشم  دیگه خسته شدم هشت سال ادمو داغون میکنه هی انتظار

اره عزیزم هم سخته هم جان فرسا.

انشالا این سری دیگه جواب گرفتی.

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوستم گفت دارچین فلفل بخورم یکی خوردم 😐 ندونمحالا اثر بزاره یا ن 

من اگه جات بودم صبر میکردم.چه عجله ای داری برا پریودی احه

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
من اگه جات بودم صبر میکردم.چه عجله ای داری برا پریودی احه

والا چون گفتم تستم منفی شد بیاد فکرم ازاد بشه واسه پریودی عجله نیی عصبی میشم هی منتظر بمونم نمیتونمم بیخیال بشینم 

2738

تو عکس چیزی معلوم نیست،ولی یکی هم فردا یا پس فردا بزن ببین با این فرق میکنه یا نه؟

عزیزم تاپیک قفل شده بود

پسر من انرژی پاهاش خیلی زیاده و شنا خیلی مناسبش هست از ۴ماهگی میبرن کلاس ولی من نبردم

انتظار غواصی ندارم

دوست دارم ناهیچه پاهاش قوی شه

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
عزیزم تاپیک قفل شده بود پسر من انرژی پاهاش خیلی زیاده و شنا خیلی مناسبش هست از ۴ماهگی میبرن کلاس ول ...

از کجا فهمیدی ماهیچه پاهاش قویه؟

تو آب خطری براش نداره ،مثلا غرق شدگی و اینا

2706