2737
2734

بی مقدمه بگه ، اونم جوری که فقط خودت بشنوی ، نه شوهر و پسر و دختراش که بعدا نگن این چه حرفیه گفتی!!

بگه ما حسود زیاد داریم ، دارن میترکن از حسادتمون، ولی خدا با منه ، هر چی بخوام زمان میگذره ولی همونی میشه که من گفتم !!!!

البته اینو بگم مادرشوهر من حرفی نمیزنه بامن ، اصصصصصلا ، مگر اینکه بخواد حالمو بگیره یا توهین کنه یا طعنه بزنه یا چیزی برسونه بهم 

صد درصد مطمئنم قصدش درددل با من نبوده 

یه حرف دیگشم اینه ، وقتی منو میبینه ، میگه دکتر من خداست ، من خدارو دارم ، مریض هم بشم که نمیشم ، خدا زودی خوبم میکنه!!! نمیدونم چرا مرتب اینو به من میگه !!! منظورشو درک نکردم !!! 

خودش به شدددددت اهل جادو جنبله ، حس میکنم، فکر میکنه با خودش من میخوام کاری کنم مریض شه ، بخاطر همین اینو میگه

چون چیزی بیارم هم نمیخوره ، مثلا چاییمو نمیخوره هیچوقت ، میگه ابجوش بیار ، حتی دو ساله خونمم نمیاد ، میدونم از ترسه، امسال عیددیدنی هم نیومد 

نمیدونم عصبی میشم با رفتاراش 

آخه من اینکارارو بکنم ، شوهرم دو روزه طلاقم میده 

ولش کن خوشحال باش که دیگه نمیاد

اونا که نمیتونی عوضش کن

جواب هم فقط به فکرم میرسه بگی کافر همه را به کیش خود پندارد که خیلی صریح و بی ادبیه🤣

یک بار دیگر عشق را با خون  نوشتن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هیچ کرمی بهش نریختی و این جوری میکنه؟؟

اگر کاری نکردی وقتی اروم میگه من حسود دارم و اینا شما بلند البته نه با داد فقط جوری که بقیه بشنون بگو نمیدونم والا من تاحالا به حسادت فکر نکردم بنظرم کسی ی حس متوجه میشه که تو وجودش داشته باشه،،انشالله خدا همه حسودا انقدر بهشون بده که چشمشون دنبال زندگی بقیه نباشه

یا وقنی میگه مت دکترم خداست بگو خداروشکر خدا انقدر بزرگه به همه میرسه