2733
2734

سر یه مساله ای با مادرش بحثش شد، حالا اون فک میکنه من پرش کردم و بهش گفت خیلی زود عوض شدی😟 دوست ندارم فکر کنه من تقصیری داشتم درین زمینه

چکار کنم به نظرتون؟

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉

به تو ربطی نداره ذهنتو درگیر نکن شما موقع دعوا مگه سر پیاز بودی یا تهش که  همه چیز بیوفته گردن شما بگو بچه خودته به خودت پیش تره 

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم خیلی صبوره و کمک حال همه هست. حالا یه کاری برا مادرش انجام داد. اخر سال تا دومم درگیرش بود، ولی خب میگه عوض تشکر که تایم شب عیدمو گذاشتم طلبکارم بوده و ازش ناراحت بود و ازون موقع هی میگه اینو هر بارم باهاش حرف زده گفته، امروزم زنگ زده بود حالمونو بپرسه بازم بهش گفت من خودم تعجب میکنم که انقد ناراحت شده و بیخیال نمیشه...

حالا اون قطعا فکر میکنه من بهش غر زدم و این دعواشم سر اونه

صبحم بهش گفت خیلی زود عوض شدی ازت توقع نداشتم😥

2728
به تو ربطی نداره ذهنتو درگیر نکن شما موقع دعوا مگه سر پیاز بودی یا تهش که  همه چیز بیوفته گردن ...

اخه میدونی یه بارم بهش گفت به خاطر زنت مارو زیر پا گذاشتی... معلومه که حساس شده

نه پس منظورم اینه رو در رو نگفته ببین مادر پسری این حرفا زیاده تو فقط ظاهر خوش اخلاقتو حفظ کن

امروزم استوری غمگین گذاشته بود بعد بحثشون ذهنم درگیرشه، خیلی دوسش دارم. دوست ندارم ناراحت باشه ازمون... مادره به هر حال

2738
زیاد دخیل نشو بعدا بدتر میشه فقط با مادرشوهرت مهربون باش

میخواستم بهش زنگ بزنم توضیح بدم ناراحتی از کجا پیش اومده بفهمه من اعتراضی نداشتم به کار همسرم. چون هر بار میگه من شب عید به جای رسیدن به زنم این کارو کردم، هر کس باشه فکر میکنه من بهش گفتم. چون باهمم حرف میزنن فقط بحث میکنن منطقی حرف نمیزنن قضیه تموم شه... اول سالمون با کدورت شروع شد🙁

به نظرتون اشتباس من دخالت کنم نه؟ فک نکنه اتیش روشن کردم کنار وایسادم😭

میخواستم بهش زنگ بزنم توضیح بدم ناراحتی از کجا پیش اومده بفهمه من اعتراضی نداشتم به کار همسرم. چون ه ...

آه آره توضیح بدی فکر میکنه داری مظلوم نمایی میکنی(البته خانواده ها فرق دارن) فقط اگه جلوی تو بود با احترام جداشون کن و سر فرصت دلجویی کن

آه آره توضیح بدی فکر میکنه داری مظلوم نمایی میکنی(البته خانواده ها فرق دارن) فقط اگه جلوی تو بود با ...

چند روز دیگه میبینمش. واقعا اضطراب دارم چطور برخورد کنم نه شوهرم ناراحت شه نه اون... خدا به خیر کنه... 

چند روز دیگه میبینمش. واقعا اضطراب دارم چطور برخورد کنم نه شوهرم ناراحت شه نه اون... خدا به خیر کنه. ...

طرفداری نکن ولی شوهرتو آروم کن وقتی آروم شد برو سر وقت نادر شوهرت بعد اگه شوهرت تو خونه چیزی گفت بزار تخلیه شه

عزیزم میتونم خصوصی بهت پیام بدم کارت دارم ؟💜

یکی از قشنگ‌ترین تعریف‌هایی که در مورد نبود یار شنیدم این بوده:«قلبم مملو است از حضورت، درحالی‌که تو در غیبت به سر میبری.»🙂🍃پرسیدن با دنیا عوضش میکنی گفتم مگه میشه خودشو با خودش عوض کرد...!:)❤️ایمان داشته باش به فردایی که بعد از یک شب تاریک می آید🖤🌱یادتون نره نگهداشتنِ حرمتِ کسی که دوستش داری،هزار برابر از گفتن دوست دارم با ارزش تره🤗💙رفتن آدمها از زندگیت به ارزش آدمهایی که موندن اضافه میکنه●😅🖇این روزا آدما یه جوری ساده میگذرن و یادشون میره، که انگار امتحان بودیم و پاسمون کردن و دیگه بعدشم که کی یادش میمونه برای امتحان چی خونده بود اصلا...!😐😴من نمی دانستم معنی هرگز را تو چرا باز نگشتی دگر....؟!🙃💜!
2706