2737
2734

من چند وقته دنبال گاز مبله ام، اسنوا والنتینو و دوو مدل امپریال رو پسندیدم و گویا هر دو رو یک شرکت میسازه. سرچ کردم اکثرا اسنوا داشتند و راضی بودن ولی من دوو رو بیشتر دوست دارم.

کسی دوو داشته؟ راضی هستین؟

باید خودم را بالا بکشم، به سوی روشنایی سبز و چشم اندازهای دور...
گاز فق تکنو،از مرگ نی

ممنون ، تکنو گاز ایتالیا که دیگه نیست باشه هم خیلی گرونه، تاکنو گاز ایرانی رو هم نپسندیدم هرچند طرفدارای خودشو داره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گاز فردار بگیر هرچی باشه مهم نیست خیلی  کاربردیه  گاز سفیدم نگیر که همش لعابش میسوزه    استیل بگیر. 

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   
2731
گاز فردار بگیر هرچی باشه مهم نیست خیلی  کاربردیه  گاز سفیدم نگیر که همش لعابش میسوزه  ...

ممنون از راهنمایتون، بله گاز فردار مد نظرمه و البته سفید با رویه استیل که اون دو مدل همینجورند. فقط دوست دارم بدونم دوو چطوری کار کرده به تجربه دوستان

2738
ممنون از راهنمایتون، بله گاز فردار مد نظرمه و البته سفید با رویه استیل که اون دو مدل همینجورند. فقط ...

سلام خوبید. شما گاز خریدید چه مارک و مدلی؟ راضی هستید فن داره کیک توش خوب درمیاد؟ راستی صفحه استیل روش راحت تمیز میشه؟ آخه استیل دوو تو دیجی کالا دیدم گفته بودند سخت تمیز میشه روش

سلام خوبید. شما گاز خریدید چه مارک و مدلی؟ راضی هستید فن داره کیک توش خوب درمیاد؟ راستی صفحه استیل ر ...

سلام بله من دوو خریدم مدل امپریال با سر شعله های ساباف و خیلی راضی ام ،فن داره تا حالا کیکم چندبار درست کردم خوب دراومده. و اینکه صفحه استیلش هم خیلی راحت پاک میشه ،البته من هیچ وقت نمیزارم کثیفی روش کهنه شه و روزی یکبار با اسپری گاز پاک کن و دستمال مرطوب حتما تمیزش میکنم. 

سلام بله من دوو خریدم مدل امپریال با سر شعله های ساباف و خیلی راضی ام ،فن داره تا حالا کیکم چندبار د ...

عزیزم میشه یه عکس از کارتون بدین ، من بین التون  ، دوو، اخوان ، اسنوا موندم ، از یک طرف استفاده از فرم زیاده از طرفی میگن این مدل ها مخصوصا التون رو یکی از نزدیکانم داره تایید کرده  که وقتی فر روشن میشه صفحه روی گاز و دستگیره ها داغ میشن و این ممکنه به مرور باعث خرابی قسمت لمسی گاز بشه الان شما دوو دارین این مشکل رو ندارین؟

برای خرید چه نکاتی رو در نظر بگیرم؟ 

عزیزم میشه یه عکس از کارتون بدین ، من بین التون  ، دوو، اخوان ، اسنوا موندم ، از یک طرف استفاده ...

نه عزیزم اصلا بیرون گاز داغ نمیشه، من تمیزی کار (لعاب و پستی بلندی و درز صفحات و رویه گاز و داخل فر و سر شعله ها )خیلی برام مهم بود،آلتون و اخوان رو ازین نظر اصلا نپسندیدم. اسنوا و دوو هردو رو یه کارخونه میسازه حتی تو آخرین مدلشون کاملا به هم شبیه هستند ولی دوو باز هم نسبت به اسنوا از نظر من بهتره.

عزیزم میشه یه عکس از کارتون بدین ، من بین التون  ، دوو، اخوان ، اسنوا موندم ، از یک طرف استفاده ...

ببخش دیر جواب دادم اینم عکس کار

تنها مسئله ی این مدل اینه که نشانگر دمای داخل فر نداره که یع مدل بالاترش داره که خب نزدیک ۲ میلیون گرونتر بود

و خب میشه کارو با یه دماسنج داخل فری ۲۰۰- ۳۰۰- تومنی راه انداخت