2737
2734
عنوان

بهترین تم واسه تولد دختر یکساله چی باشه خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 1031 بازدید | 26 پست
اين لباس وكيكشه 

وای چقدر نازه ، عزیزم دلم رفت که ، ایشالا دخترتو تو لباس عروس ببینی، لباسش پیج داره؟ ،و اینکه ممنون میشم توضیح بدین  خودتون و چی پوشبدین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چقدر نازه ، عزیزم دلم رفت که ، ایشالا دخترتو تو لباس عروس ببینی، لباسش پیج داره؟ ،و اینکه ممنون ...

ممنون گلم اره عزيزم كاناله تلگرامه البته من شماره مستقيمشو بهتون مىدم بياين خصوصى

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
2731
وای چقدر نازه ، عزیزم دلم رفت که ، ایشالا دخترتو تو لباس عروس ببینی، لباسش پیج داره؟ ،و اینکه ممنون ...

چون لباسش بيشتر صورتى وطلايي داشت خودم يه شوميزه حرير باشلوار كرم پوشيدم بادكنكاشم صورتى وطلاييو سرخابي وازاين بيرنگا كه روش چندرنگ طراحي شده گرفتم 

من شوهرم بچه دوست نداره خودمم دیگه نمیخوام ولی ته دلم دختر دلم میخواااد خیلیییی خوش ب حالتون ک دختر ...

ايشالله خدا يدونه خوشكله سالمشو نصيبت كنه عزيزم 😊دخترمن چهاردستو پامىره بيچارم كرده بس كه همش بايد دنبالش باشم چيزى نكشه روخودش 😢🤕ورشم مىدارم كولى بازي درمياره 

😅

2740
ايشالله خدا يدونه خوشكله سالمشو نصيبت كنه عزيزم 😊دخترمن چهاردستو پامىره بيچارم كرده بس كه همش بايد ...

میشه لینک کانال رو بفرستید؟

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴