2733
2734
عنوان

واکسن کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 38 پست
اینجا دانشگاه نیست جای بحث با عوام کاملا اشتباهه 

ببین من کل زندگی و ایندم کرونا از ببین برد و فقط سلامتی دارم هدف هام سرمایه ام نابود شد من دو ساله هر شب منتظر واکسنم و همش در موردش تحقیق میکنم و هر واکسنی ک شاهین صمد پور تاییدش کنه میزنم تو بگو اگر از کشور افریقایی باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وای مردم بیچاره کشورمون چه بلایی سرمون بیاد خدامیدونه بهش ک فکرمیکنم حالم بدمیشه خدابخیر بگذرونه ...

اره بخدا.جون مردم ک مهم نیست براشون  اصلا ..من هیچکدوم از خانوادم نزدن(عضو کادر درمانن) گفتن ی ساله نگرفتیم بقیشم رعایت میکنیم‌ نگیریم .. صبر میکنیم واکسن تایید شده بیاد اون موقع میزنیم 

2728
اره خب دارن پول درمیارن ازش..و منطق اینه ک تازمانی ک میشه با رعایت  بهداشت کرونا نگیریم ..واکسن ...

عوارضی نداره مطمئن باش همه اینام دروغ میگن ک هی پول پارو کنن برا همینه کل دنیا عراق و ترکیه حتی واکسن دارن میزنن وایزر و ...ما موندیم حتی از کشور چین ک تمام اب هامونو جارو زد هم واکسن نخریدن چین ک با واکسنش کرونارو کلا صفر کرد 

2740