2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه دختره تعریف می کرد رفته بودند قسمت مسمومیت های بیمارستان. بعد یه دختره رو آورده بودند چند تا قرص خورده بود که خانواده اش بترسونه!!!  دکتر قرص ها رو دیده بود گفته بود بد قرصی خورده این قرص قلب از کار میاندازه!!!  بعد می گفت دختره جیغ می زد که من نمی خوام بمیرم!!  تا بردن معده اش شستشو بدن ایست قلبی کرد و مرد!!!

خودکشی شوخی بردار نیست!!!!

اصلا خودکشی کنی طرف می گه این سلامت روان نداره!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

من فقط روش هاراگیری وبلدم باسه انجام دادنشم بایدسامورایی باشی😂فعلا۲تااستامینوفن بخور

یه دخترخوشگله مهربونم عاشق کتابم استقلالیم تاپای جون خیلیم روشنفکرم  😋😍🤩💙💙💙💙     
2731
پوست دستتو با تیغ دوتا خط بنداز که فقط خوبی بشه انگار روی رگ دستت اما فقط پوستت خراش بیفته

ممکنه عصب دستش قطع بشه!!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
تو حال بدیم انقد گریه کردم چشام پف کرده اما با این حرفت لبخندی زدم

🥺🥺خب زنگ بزن بهش 

بگو دوسش داری و دوریشو نمیتونی تحمل کنی

فمنیسم،،،دنبال برابری ،جهانی بهتر ، دنیایی که یه دختر بخاطر اینکه یه دختره آزادیشو ازش نگیرن !!! وقتی شب رفت بیرون از خونه بهش توهین نشه ، امنیت داشته باشه ،،، چه زن های ایرانی که به جای آواز خوندن مجبور نشدن سبزی پاک کنن چون فقط این جماعت معتقده صدای زن حروم و شنیدنش گناه ، زن باید تو خونه ظرف بشوره و سبزی پاک کنه :) ،،،وقتی تو بلاد کفر میرن مریخ و فیلمای درمورد پریودشون اسکار میگیره ، ما هنوز درگیر کیسه مشکی برای نوار بهداشتی هستیم :)))))طبق قانون ازدواج با دختر سیزده ساله هیچ‌ مشکلی نداره چون اونقدر بالغ شده که بتونه یک آدم دیگه رو هم به زندگی بیاره ، ولی همون دختر بالغ حق رای دادن،  گواهینامه داشتن ، بدون اجازه پدر از کشور خارج شدن ، حق مستقل شدن و حق به سرپرستی گرفتن یک فرزند رو نداره . ،،، این همون دنیاییه که یه عده تهی مغز ساختن ... اما میشه تغیبرش داد ... تغییر از من شروع میشه ، از تو شروع میشه، از ما شروع میشه ؛)
اون ول کرده رفته.همه زندگیمه حتی جواب پیام ها و زنگ هام نمیده واس اینک گفتم بیا دیگ تمومش کنیم.تحمل ...

برو مشاوره و خودت رو به راه کن!!!  خودکشی که دوای درد نیست!!  اول بدبختی و نکبته!!!

یه تخم‌ مرغ میشکونی توش سس کاکائو میریزی بعد سس مایونز بعد دارچین و فلفل سیاه بعد قند میریزی بعدم کمی نوشابه واسید سیتریک و کمی تاید و مایع ظرفشکیی سبز سبزم نبود نارنجی اوکیه میریزی تو یه ظرف تا میتونی هم‌میزنی بعد میزاری تو فریزر بعد که حسابی سرد شد میخوری بعد راهی بیمارستان میشی کلی نگرانت میشه تنها راهی که بلد بودم همین بود خواهر 🤣

هر راهی بگین انجام دادم محبت بیشتر حرف زدن بی خیالی دعوا اما انگار ن انگار فکر نکنین دیوونم من پرستارم دانشجو دامپزشکیم اما دیگ بریدم از زندگی ک فکر میکردم توش خوشبخت میشم و نشدم

2706