2737
2734
عنوان

شوهرم به من دروغ گفته

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 44 پست
بله خیلی نمک نشناس هس.مامانم اونقدر بهش خوبی میکنه اصلا اونارو نمیبینه.تا حالا مادرشوهرم حتی یه جورا ...

میکوبیدی توسرش من که یکم مامانم مامانم کنه میگم بهش البته مال من مامانی نیست یه چندباری جو گرفتتش گفته مامانم فلان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدا سرررت.. ت ام یه لباسی چیزی بخر ب مادرت عیدی کادو بده اگه دوس داری.. شده ک خودمون ازین کارا کردیم ...

حتما در مقابل این‌.من خیلی بیشتر از اون به مامانم بدم 

دخترم دنیامه
2728

در هرحال فرقه بین مادر خود ادم و‌مادر زن یا مادرشوهر

شما خودت میتونی به مادرت بیشتر بدی عیدی

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2738

عزیزم چه اشکالی داره بهرحال خودش داره کارمیکنه دوست داره به مامانش پونصد عیدی بده شما اگردرک میکردی که بلاخره همون‌طور که شما مادر خودت روبیشتر دوست داری اونم مامانش روبیشتر دوست داره بهت دروغ نمی‌گفت به نظرم دیگه پی اش رونگیر

شما هنوز گیر اون ۲۰۰تومنی که شوهرت داده مادرش بده به شما کااش یکی هم به مادرشوهر من پدل میداد اونم م ...

نه عزیزم اصلا هم اونطوری نیس مادر مادره اصلا نباید فرق گذاشت.مامان خودم هر کاری هر گرفتاری داشته باشم پیشم هست اما مادرشوهرم اصلا اونطور نیس خودش هم میدونه اما نمیدونم چرا خودشو زده به نفهمی

دخترم دنیامه
اسی بابات چقد بهت عیدی داده ک شما ۳۰۰ فقط دادین مادرتون؟چ شوهر خوبی داررری

پدرم فوت کرده.مادرم خودش برام یه پتو خریده بودم ۵۰۰ ت 

اصلا هم شوهر خوبی نیس خیلی نفهمه

دخترم دنیامه
پدرم فوت کرده.مادرم خودش برام یه پتو خریده بودم ۵۰۰ ت  اصلا هم شوهر خوبی نیس خیلی نفهمه

منطقی ک بخاییم بگیم اگ مامانت حقوق باباتو داره و دستشون ب دهنشون میرسه اونا باید بیشتر ب تو بدن.... و اینکه پونصد دادن شما هم همونقد بدین چ فرقی داره 

2706