2752
2734
عنوان

راه های بازشدن سریع تر دهانه رحم برای زایمان طبیعی چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 5074 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
باید اگاهش کنیم...کاش اینارو بمنم میگفتن..جاریام بمن میگفتن رااااااحته مثل اب خوردن هه

فکر میکنی من دوبار سز شدم وحشتناکه ناز بار دوم از درد داشتم می مردم یک ۳۶روز طول کشید تا تونستم بدون درد راه برم کاش من هم طبیعی بود زایمان دردش فقط اولشه بعد راحتی سرپایی ولی سزارین کلا همیشه درد داری

طبیعی خیلی هم خوبه...

من ۳ماهه پیش زایمان طبیعی داشتم

تامیتونی پیاده روی کن

باهمسرت نزدیکی داشته باش

دوش آب گرم هرروز بگیر...چیزای گرمی هم زیادبخور....

وقتی طبیعی زاییدی کیف میکنی...

شایدیه کم اذیت بشی اولش

امابعداینکه زاییدی انگارنه انگار....

بروحالش وببر...

الهی که بچه ات صحیح وسلامت باشه

عزیزم یکی این اول مطمئن شو طبیعی زایمان میکنی .بعدم ورزش سبک به خودت فشار نیار.منم میخواستم زود زایمان کنم به خودم فشار اوردم دیگه افتادم به خون ریزی ساعت ۱ نصف شب  رفتم بیمارستان .دکترم گفت اصلا تو نمیتونستی طبیعی زایمان کنی  .کلی هم به شوهرم حرف زده بود 

طبیعی خیلی هم خوبه... من ۳ماهه پیش زایمان طبیعی داشتم تامیتونی پیاده روی کن باهمسرت نزدیکی داشته ...

ممنون عزیز دلم❤️

رستای من مالک رویا های طوفان زده من از وقتی تو براورده شدی دگر هیچ ارزویی نکردم 😍😍😍بعد سه سال انتظار اومدی دخمل گلم وشدی همه وجود من وعشق بابایی خیلی دوست داریم عزیزم💓
طبیعی خیلی هم خوبه... من ۳ماهه پیش زایمان طبیعی داشتم تامیتونی پیاده روی کن باهمسرت نزدیکی داشته ...

طبیعی که دکتر معاینه کرد گفت نی نی سفالیکه ولگنم هم منلسبه واسه طبیعی.... ممنون عزیزم❤️❤️

رستای من مالک رویا های طوفان زده من از وقتی تو براورده شدی دگر هیچ ارزویی نکردم 😍😍😍بعد سه سال انتظار اومدی دخمل گلم وشدی همه وجود من وعشق بابایی خیلی دوست داریم عزیزم💓
فکر میکنی من دوبار سز شدم وحشتناکه ناز بار دوم از درد داشتم می مردم یک ۳۶روز طول کشید تا تونستم بدون ...

عزیزم من بعده یه هفته تونستم راه برم ...یک ساعت و نیم بخیه خوردم....تا یه هفته زیر بغلمو میکرفتن بتونم برم دسشویی....بعده یه ماه تونستم بشینم و دخترمو بغل کنم ....وحشتناک زاییدم....نمیخام تعریف کنم گریت میگیره

امان از چرخ و فلک روزگار ......زمین گرده ....حواست باشه