2733
2734

سلام بچه من میخوام یه کاری کنم تا هرچه زودتر زایمان کنم چه ورزش ها وکارایی خوبه واسه اینکه یه روز دو روز زایمان کنم دیگه از بس ورم دارم وسنگین شدم خسته شدم😔

رستای من مالک رویا های طوفان زده من از وقتی تو براورده شدی دگر هیچ ارزویی نکردم 😍😍😍بعد سه سال انتظار اومدی دخمل گلم وشدی همه وجود من وعشق بابایی خیلی دوست داریم عزیزم💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اول باید مطمین بشی میتونی زایمان طبیعی کنی یانه.

اگه‌میتونی.

پیاده روی ۳تا هربار ۲۰تا۳۰ دیقه.بعد بشین پاشو.بعد دستتو بگیر به جایی و کمرتو هی مثل قر دادن بچرخون.

جوشانده هم روزی ۳ فنجان.زعفرون غلیظ دم کرده یا اویشن دم کرده یا زیره دم کرده یا تخم کتان دم کرده.ولی توی یه روز فقط یکیشون بخور که معدت بهم نریزه.

من مامام اینکارارو پیشنهاد میدیم معمولا از ۳۵ هفتگی انجام میدن که زایمان زودرس نشه.

برای سلامتی وبازشدن بختم دعا کن😔

با میل خودم کاربریم تعلیق میشه.خوبی بدی دید حلال کنید،ببخشید.خدافظ
ورزش رو توپ ماساژ سینه ماساژ پرینه پله نوردی  هفته های آخر  هفته چندی

هفته40 هستم.... توپش رو ندارم.. ببخشید ماساژ پرینه چطورییه؟ 

رستای من مالک رویا های طوفان زده من از وقتی تو براورده شدی دگر هیچ ارزویی نکردم 😍😍😍بعد سه سال انتظار اومدی دخمل گلم وشدی همه وجود من وعشق بابایی خیلی دوست داریم عزیزم💓
2740
کاش سزارین میکردی....خیلی وحشتناکه... ولی پیاده روی سنگین و قر کمر موثره

از اتاق عمل وجراحی بیشتر ترس دارم... مرسی عزیزم

اول باید مطمین بشی میتونی زایمان طبیعی کنی یانه. اگه‌میتونی. پیاده روی ۳تا هربار ۲۰تا۳۰ دیقه.بعد ب ...

ممنون  عزیزم❤️باشه چشم گلم حتما انشالله همیشه سلامت باشید وبهترینها واستون رقم بخوره، ❤️❤️

عزیزم تو گوگل سرچ کن فیلمشو کامل میاره  ماساژ نوک  س ی نه هم ب شدت تاثیر داره اونو حتما ا ...

ممنون عزیزم❤️❤️❤️

عاقا استرس ندید دیگه خب ...‌  تصمیمشو گرفته

باید اگاهش کنیم...کاش اینارو بمنم میگفتن..جاریام بمن میگفتن رااااااحته مثل اب خوردن هه

امان از چرخ و فلک روزگار ......زمین گرده ....حواست باشه