2737
2739
مرسی حتما همینکارو میکنم😘بیخود نیست میگن بهشت زیر پای مادران است من تا قبل بارداریم درک نمیکردم

من بعد دنیا اومدن دخترم واقعا فهمیدم چرا بهشتو بهمون میدن‌😁😁😁 الهی به سلامتی بغل کنی نی نی رو زیباترین حس دنیا ♥️♥️♥️

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
من بعد دنیا اومدن دخترم واقعا فهمیدم چرا بهشتو بهمون میدن‌😁😁😁 الهی به سلامتی بغل کنی نی نی رو زیب ...

من از اول بارداری تا حالا انقد اذیت شدم که فهمیدم😂مرسی گلم آره قطعا قشنگترین و بهترین حس دنیاس آدم هرچی سختی که کشیده یادش میره، خدا دختر گلتو حفظ کنه😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دقیقا الان بخاطر پادرد بیدارم

من هم از پادردو کمردرد🙄🙄

گل پسرم نمیدونی چه حالی دارم وقتی هرروز رو میریم جلوتر.نمیدونی چطوری روزا رو میشمارم.من و داداشی و بابایی خیلی دوست داریم ببینیمت.داداشی هرروز میاد شکمم رو بوس میکنه میگه برا داداشیم.😍خیلی دوستت داریم عزیزدل مامانی😘😘.امروز ۱۰تیر ۱۴۰۰ هست.عاشقتم گل پسرم.😍😘😘😍زایمان کردم.تیکر تولد یک سالگی گل پسرمه.😍😘
من از اول بارداری تا حالا انقد اذیت شدم که فهمیدم😂مرسی گلم آره قطعا قشنگترین و بهترین حس دنیاس آدم ...

فدات شم عزيز دلمي ممنونتم 😘😘😘 

من هميشه براي پا دردم بالش ميزاشتم سخته خوابيدن ميفهممت مخصوصا اخراش که سنگینتر میشی دردا هم بیشتر صب همسرت ماساژ بده و استراحت كن حسابي ان شاالله بهتر بشي عزيزم 

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
2731
فدات شم عزيز دلمي ممنونتم 😘😘😘  من هميشه براي پا دردم بالش ميزاشتم سخته خوابيدن ميفهممت مخصو ...

مرسی فدات❤️بالشت همیشه میزارم ولی بی تأثیره، بچم از یازده شب تکون نخورده بنظرت خوابه؟ 

مرسی فدات❤️بالشت همیشه میزارم ولی بی تأثیره، بچم از یازده شب تکون نخورده بنظرت خوابه؟ 

ای جااان اره خوابه

صب یه چیز شیرین بخور تکون میخوره الان دورش بگردم خوابیده 

2740
اخی انگار فقط من نیستم😂من میخواستم ب طرف دیگه بخوابم الان کمرم یه صدایی داد که نگو😂فک کنم مهره هام ...

😄😄

گل پسرم نمیدونی چه حالی دارم وقتی هرروز رو میریم جلوتر.نمیدونی چطوری روزا رو میشمارم.من و داداشی و بابایی خیلی دوست داریم ببینیمت.داداشی هرروز میاد شکمم رو بوس میکنه میگه برا داداشیم.😍خیلی دوستت داریم عزیزدل مامانی😘😘.امروز ۱۰تیر ۱۴۰۰ هست.عاشقتم گل پسرم.😍😘😘😍زایمان کردم.تیکر تولد یک سالگی گل پسرمه.😍😘

دختر من تو دلم که بود مدام سمت چپم بود انقد به راست خوابیده  بودم خشک شده بودم انقد دوس داشتم به کمر بخوابم روز زایمان تو اتاق ریکاوری یه ساعت خواااابیدما 🤪 اونم به کمر حال داد 

همین الان تکون خورد خب خداروشکر خیالم راحت شد😂

شکرررر خدا 

اره نگران نباش خدای مهربون هواسش به این فرشته کوچولوها هستش 

دختر من تو دلم که بود مدام سمت چپم بود انقد به راست خوابیده  بودم خشک شده بودم انقد دوس دا ...

عزیز دلم دقیقا منم پسرم همش سمت چپه یخورده ب سمت چپ میخوابم شروع  میکنه ب تکون خوردن یعنی میگم این چن ماهم بگذره ب پشت بخوابم😂

عزیز دلم دقیقا منم پسرم همش سمت چپه یخورده ب سمت چپ میخوابم شروع  میکنه ب تکون خوردن یعنی میگم ...

اخه مثل دختر منه من تا چپ میخوابیدم انقد تکون میخورد میگفتم وای نکنه بچم داره له میشه سریع جامو‌عوض میکردم

ان شاالله به خیر و خوشی و سلامتی میگذره عزیزم 

2706