2733
2739

پیمانکار جدیدوبی رحم براشون اومده به این گفته نیروی خودمو دارم یا تومیشی زیردستش یا بایدبری...حالا ازتون خواهش میکنم دعا کنید یه معجزه بشه که توهمین پست خودش بمونه و اخراجشم نکنن .کسیم نیارن بالاسرش😢😢😢بخدا نمیدونست بیدارم اومد دخترموبوس کرد گفت خدایی که شماروبهم داده نمیاد روزیتونوقطع کنه دلم اتیش گرفت😢😢😢پارسالم داداش بدبختشو بیرون کردن ازااینجا ....عیده دم زایمانمم هست چکارکنم😣😣😣خدایا تنها پناهم تویی الان خیلی هابیکارن من حریص نیستم واسه اون چندغازمم نیست ولی ماهی دوتومن قسط دارم بیکارشه چکارکنم قسطو بیکارشه بچه هاروچکارکنم خدایا ازت خواهش میکنم التماست میکنم این موقعیت شغلی رو ازدست نده مهرش بره تودل صاحب کارجدید باهاش کارنداشته باشه اخراجش کنه شمام دعاکنید شاید دعای یه کدومتون گرفت😢😢😭😭😭

😲😲خداوکیلی لایک ن‌کن خواهر😲😲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حقوقش چقدره  اگ۶ ارزش نداره خب اخراج شه

عزیزم‌ اینقدرداه وناله و پستش پستش کردم فک کردی مهندسیه😣کارگربدبختیه ک الان رفت تا ۱۱شب ن عید داره ن تعطیلی ن چیزی واهسه ماهی ۵ونیم ولی خو ازش بیا بیرون همینم نداریم حای یه قرون پس انداز چکارکنیم

2738

خیلی ناراحت شدم.. ان شاءالله که درست میشه

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی
ایشالله سرپستش ميماند  شما هم دعا کن شوهرم بیاد دنبالم  قهرم خونه بابا

باشه عزیزم....حالا که فک میکنم ادم بدبخت همیشه بدبخته دورازجون تو من تا پارسال همچین تاپیک های میزدم حالا ک بعد ۶سال به لطف خدا مشکل قهرها ودعواهامون تموموشده حالا مشکل کار و مالی اومده جاش ببینم بعد این چ مشکلی میاد همش بایدیه چیزبرای غصه خوردن باشه...ولی اگ دوسه سال اول زندگبته نترس بعداخوب میشید ک خندتون ب قهرو اشتی میاو

2706