2752
2734
چون چندتا قرص گرفتم قیمتشو نمیدونم. ولی میگن چربی غذا رو دفع میکنه

اهااا مثل قرص هزال 

اره مصرفش مشکلی ایجاد نمیکنه اما موقع شستشو سختت میشه چون مقع.د همش چرب میشه باید شامپو چیزی ببری خودتو تمیز کنی 

انگشت به لب مانده ام از قاعده ی عشق ؛ ما یار ندیده تب معشوق کشیدیم! 
عریز دل ویتامینe براي پوست خوبه ؟ راست كه باعث جوانسازي پوست ميشه ؟ اگه درسته چه زماني بايد بخورم مم ...

بله عزیزم به عنوان جوانسازی و ضد چروک استفاده میشه 

معمولا کپسولشو به صورت ماسک روی صورت میذارن (میشه با عسل و ماستو ... همراهش کرد)

ولی اگه بخواید بخورید هم تاثیر میذاره 

همراه با غذا باید خورده بشه

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

قرصی هست که واقعا لاغر کنه؟

این قرصی که ایشون گفتن باعث جذب نشدن چربی و در نتیجه چاق تر نشدن میشه 

قرص لاغری هم هست 

هر چیزی یه عوارضی هم داره بهر حال

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
2731
میدونید حدودا چقدر لاغر میکنه؟

تقریبا تاثیرش واضحه 

نمیشه سرخود خورد؟؟

سرخود هیچ چیزی مصرف نکنید. چون ممکنه باعث کبد چرب و ریزش مو و اینجور چیزها بشه. یکسری چیزها رو فقط پزشکها میدونن. مثلا با این قرص زنوور حتما باید مکمل استفاده کرد وگرنه باعث ریزش مو و کبد چرب و .. میشه

سرخود هیچ چیزی مصرف نکنید. چون ممکنه باعث کبد چرب و ریزش مو و اینجور چیزها بشه. یکسری چیزها رو فقط پ ...

امضام و بخون،بنظرت با ورزش و رژیم ادامه بدم یا قرص بخورم؟

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
بله عزیزم به عنوان جوانسازی و ضد چروک استفاده میشه  معمولا کپسولشو به صورت ماسک روی صورت میذار ...

خيييلي لطف كردي ممنونتم عزيزم يه دنيا ممنونم كه جواب دادي 😘😘😘😘😘

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
خيييلي لطف كردي ممنونتم عزيزم يه دنيا ممنونم كه جواب دادي 😘😘😘😘😘

سلامت باشید