2733
2734
عنوان

یکی نیست در راه خدا برام فال بگیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 61 پست
فال بلدی؟؟😂

🤣🤣🤣🤣نه بخدامیخوام پیج های اینستاروبهش بدم درموردکدهای کهیانی که کدهاروبایدبخونه تکرارکنه برای هرخواسته ای کدمربوط هست خیلیاهم جواب گرفتن

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
تهش حس میکنم این دختر خانم از دست شوهرت خسته میشه  شوهرت نه هوسه

همین الانم فک کنم زیاد میلی به شوهرم نداره..فقط سرگرمیشه...یه فاله بهم گفت دختره با کسای دیگه ای هم هست...حست چی میگه؟

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤣🤣🤣🤣نه بخدامیخوام پیج های اینستاروبهش بدم درموردکدهای کهیانی که کدهاروبایدبخونه تکرارکنه برای هر ...

خب همینجا بگو گلم...منم قبلا عضو بودم بد نبود

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..
2728
صبرکن کددفع رقیب وبرات میذارم فقط لطفازوربردارکه پاک کنم 

ممنون...فقط ادرس پیجو بده لطفا

بله هست  با کسایی دیگه ای هم  بله فقط سرکرمیشه شوهرت

شوهرم نمیفهمه که این با کسای دیگه هم هست؟ چرا انقدر احمقه شوهرم؟😥

همکار خاهرم میگف یه خانومی هست ک حس ششم داره و فلان از عالم وحی بهش ندا میرسه عاقا ما زنگ زدیم و گفتم کی ازدواج میکنم سال ۹۴ بود.... گفت سال ۹۵ ازدواجت قطعیه

هنوز من ازدواج نکردم😑😐😂

حس ششم همش چرته

2740
می‌فهمه ولی شوهرت برای هوس باهاشه نه عشق

انقدر اونو میکوبه تو سرم...انقدر پیاماشونو دیدم عاشقانست..حس میکنم شوهرم واقعا وابستشه اما دختره نه..😥😥

کاش واقعا میفهمیدم چه خبره😢

انقدر اونو میکوبه تو سرم...انقدر پیاماشونو دیدم عاشقانست..حس میکنم شوهرم واقعا وابستشه اما دختره نه. ...

شماچراضعف نشون میدی اعتمادبه نفس داشته باش لطفایه مدت بهش بی محلی کن چراانقدرپر روشده که توسرتم میزنه اونو

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
2706