2733
2734

ختم گروهی دعا نادعلی کبیر و ۱۱۰ ذکر یا علی به مدت ۷ روز 🌸

نحوه ختم : به مدت هفت روز ؛ روزی ۷ بار دعای نادعلی که دعا کوتاهی هست خوانده شود به همراه ۱۱۰ مرتبه ذکر یاعلی 🌸🌹🌸

((نقل از استاد گرانقدرم مرحوم حاج آقا فخرالدین کلباسی :

110مرتبه ذکر یا علی را برای رفع مشکلات و برآورده شدن حوایج بسیار مجرب است .این ذکر و انس با این نام آثار و برکات فراوانی برایش داشته بویژه وقتی با خواندن دعای نادعلی کبیر همراه می‌شود.))

🌸🌸🌸

#آورده‌اندکه‌اگرکسی‌رامهمی‌عظیم‌پیش‌آیددعای‌نادعلی‌را۷نوبت‌به‌نیت‌آن‌مهم‌بخواندالبته‌برآورده‌خواهدشد.

🌸🌸🌸

🌸🌸🌸

خواص دعای ناد علی کبیر

دعای نادعلی کبیر موارد مختلفی را در بر می‌گیرد که شامل رفع نیاز‌های مادی، به تسخیر در آوردن افراد مختلف، برآورده شدن حاجت‌های گوناگون و برطرف ساختن نیاز‌های عاطفی و مصون ماندن از آسیب‌های احتمالی حیوانات می‌شود.

https://www.salameno.com/news/23281/متن-دعای-ناد-علی-کبیر

برای حاجت دلم دعاکنیدشایددعاتون درحقم مستجاب شد🌹

منم میخام شرکت کنم

بهتریناتفاق زندگیم 👈۱۳۹۸/۳/۵👉🏻♥️👩🏼‍🤝‍👨🏻به زودیی👰🏼🤵🏻 برای رسیدن به آزروم یه صلوات میفرستی؟🥺🌼🌸میشه لطفا دعاکنی مشکلمون حل بشه یه صلواتم کافیه🥺😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم هستم🤚

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
2731
اسمتونو نوشتم عزیزم  ایشالا حاجت روا بشین

مرسی همچنین💛🤲

بهتریناتفاق زندگیم 👈۱۳۹۸/۳/۵👉🏻♥️👩🏼‍🤝‍👨🏻به زودیی👰🏼🤵🏻 برای رسیدن به آزروم یه صلوات میفرستی؟🥺🌼🌸میشه لطفا دعاکنی مشکلمون حل بشه یه صلواتم کافیه🥺😭
اسمتونو نوشتم  حاجت روا بشی عزیزم

ممنون همچنین شما😘

هر روز که خوندم باید بیام اینجا اعلام کنم؟

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
ممنون همچنین شما😘 هر روز که خوندم باید بیام اینجا اعلام کنم؟

هنوز ختم شروع نشده 

از اول هفته شروع میشه هر روز به نیت یه نفر از دوستان و خودمون میخونیم که همگی حاجت روا بشیم 

خودمم هر روز تگتون میکنم تا کسی یادش نره 😍

برای حاجت دلم دعاکنیدشایددعاتون درحقم مستجاب شد🌹
2706