2733
2764
عنوان

کمکککک از شیر شب گرفتن کودک 8 ماهه

534 بازدید | 11 پست

مامانا تورو خدا کمکم کنین بچم 8ماه و نیمشه و  شیرخشکیه خب؟

شبا تا صب عادت کرده ده بار شیرمیخوره، من هم  تاصب کامل بیدارم،روزا سردردم،اعصابم خیلی خورده همش،انرژی ندارم اصلا

روزا نمیتونم بخوابم کنارش اخه مثلا دوساعتم ک روز بخوابه ی بیس دیقه بعد شیرمیخواد

انواع شیر هم بهش دادم 

مقوی و ،،،،

شبام غذا میدم شیر هم میدم باز عادت داره توخواب نق بزنه براشیر

الان ی هفتست شباشیرنمیدم اما موفق ب خواب نشدم چون جای شیر نشاسته میدم انگار فرق نداره همونم میخوره تاصب،ندمم زاااااااار میزنه جیع میزنه

چطوری از شیر شب بگیرمش و کلا هیچی ندم ک بخوابه و منم بخوابم

اول وقتی شبی ۱۰ بار میخوره

بکنش ۹ بار

بعد ۱ هفته بکنش ۸ بار

بعد یک هفته بکنش ۷ بار

یه باره که نمیشه خواهر من

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه ی نقش بخاطر شیر نیس که شام خوب بده بعد شیر بیدار شد بخوابونش توجه نکن باباش بغل کنه راه ببره بعدم شیرشو رقیق کن تا مزه ش بد شه کم کم کم کن وعده هارو

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

در طریق عشقبازی امن و آسایش بلاست...

بچه داری همینه دیگه...

پسر منم بیدار میشه...شبم شام سیرش میکنم اما بیدار میشن...

تو این سن و سال اساس لذتشون مکیدن ه...(و البته ب هم ریختن کابینت...الان داره کابینتامو میاره پایین و منم کاری از دستم برنمیاد...رییییلکس نشستم تا ب هم بریزه بازیش تموم بشه برم جمع کنم  )

یواش یواش بهتر میشن بیشتریاشون بعد دو سال دیگه تا صبح ی کله میخوابن...

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
تازه اب هم دادم ب همونم عادت کرد 😞

خب بیداررشدنش از وابستگیه نه از گرسنگی اول شیرخشکو مثلن ۹۰تا اب ۳پیمانه رو بکن ۲تا چن شب بعد ۱پیمانه بعد قطع کن لالایی بخون بخوابون اگه شوهرت بیداررمیشه اون بگیرتش که بوی تورو حس نکنه بیشتر دلش شیر بخواد 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب