2733
2739

راستش دیروز شوهرم از در اومد داغون باز هم یه زن خراب بهش گیر داده بود حالش انقد خراب بود که نگو میگفت زنه مدام عکس بچش رو نشونم میداد میگفت میخوام برا بچم عیدی بخرم بماند که چه چرای دیگه ای گفته بود ولی شوهرم حالش بد بود میگفت دخترش هم سن دختر خودمون بود   وای اگه دختر من با بچه ی همچین مادری هم کلاس بشه یا دوست  چکار کنم

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از وقتا مال حروم اومد تو مردم

از وقتی زنا زیاد شد

از وقتی نگاها هیز شو

از وقتی حجاب کنار گذاشته شدپاز وقتی نزول و ربا و زنا زیاد شد

زندگیاهم ب کثافت کشیده شد:)

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
2738
کمک خواسته فقیر بوده شاید خراب نبوده

نه بابا کلی حرف زده که خجالت میکشم بگم

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****

همیشه و همه جا آدم های بیشرف وجود دارن.اینکه بچه مون رو چطور تربیت کنیم تعیین میکنه که اون بچه در آینده از کی الگو بگیره.

مردم ترجیح می‌دهند دروغی را بپذیرند که باورهای قبلی آن‌ها را تایید کند تا واقعیتی که امنیت ذهنی را از آن‌ها بگیرد ...                                                                 استیون هاوکینگ
اگه همین خانم خداقل یه حرفه ای بلد بود میتونست نون خودشو در بیاره دستش جلوی این و اون دراز نبود

همسرم میگه دختره اصلا بهش نمیومد این کاره باشه ولی هفت خط روزگار بود

عزیزم من دهه هفتادی هستم ما نسبتا نسل خوبی بودیم اما از ۱۳ سالگی اکثرا دوست پسر داشتن(  البته من نداشتم و ندارم و نخواهم داشت) دیگه حساب کن الان چه خبره! متاسفانه تربیت نقش داره اما بچه های الان اصلا تربیت نمیشن! اصلا حرف گوش کن نیستن! ماشالله همه پررو و وقیح و بی ادب 

2706