2733
2734
عنوان

برای پسرم امیرپرهام و بقیه کودکان اوتیسمی دعا کنید تا خوب بشوند.......

| مشاهده متن کامل بحث + 44688 بازدید | 688 پست

سارا جان  پرهام طوریش شده؟

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
سارا جان  پرهام طوریش شده؟

عزیزمی 🥰تاپیکم قدیمیه مال اوایل تشخیص اتیسم اش چون توش سوال پرسیدن اومده بالا 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزمی 🥰تاپیکم قدیمیه مال اوایل تشخیص اتیسم اش چون توش سوال پرسیدن اومده بالا 

وای دختر گفتم چیزی نشده باشه❤

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
وای دختر گفتم چیزی نشده باشه❤

نه عزیز دلم 😍😘

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2731
کاردرمانی رو شروع کردم ممنون از راهنماییت عزیزم

همین مهمه عزیزم شروع توانبخشی فقط صبور باش و بهش عشق بده ❤

همین مهمه عزیزم شروع توانبخشی فقط صبور باش و بهش عشق بده ❤

سلام امپول سربولازین ایا تاثیری رو بچه های اوتیسم داره کمک به درک و کلام و توجهشون داره؟ دکتر مغز و اعصاب داده نمیدونم بگیریم یا نه .تجربه و اطلاعات شما خیلی زیاده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام امپول سربولازین ایا تاثیری رو بچه های اوتیسم داره کمک به درک و کلام و توجهشون داره؟ دکتر مغز و ...

اگه کودک تشنج نداره خوبه تقویت مغزه انتظار معجزه نداشته باش ها چون کلام و اینا بالاخره نیاز به کلاس داره ولی آمپول خوبیه

چه جالب ازسال ۸۸عصوید وکاربریتون نترکیده ایول

چرا چند بار ترکیدم یکی دو بار خودم رفتم یکی دو بار به لطف برخی دوستان و سایت  ترکیدم ولی برم گردوندن 

سلام مامان امیرپرهام ، من امروز پسرمو که دوسال و چهار ماهشه بردم دکتر روان پزشک کودک،  دکتر بعد از ۵ دقیقه دیدن بچم گفت اتیسمه،  بچه کلام نداره ،اشاره نمی کنه و فهمش کمه، یه چیزای محدودی رو متوجه میشه ، ارتباط چشمیش خوبه و باهامون بازی میکنه و بازی ها رو اگه مورد توجهش باشن یادمیگیره،  دکتر در مورد شدید بودن یا ضعیف بودن اتیسمش چیزی نگفت، با توضیحاتی که دادم نظر شما چیه؟ شدیده بنظرتون؟ در ضمن مشکل حرکتی نداره و تعادل و حرکات دست و پاش عادیه .بنظر شما با کلاس بهتر میشه؟ دارم دق میکنم 

سلام مامان امیرپرهام ، من امروز پسرمو که دوسال و چهار ماهشه بردم دکتر روان پزشک کودک،  دکتر بعد ...

سلام عزیزم گویا تازگی شدید و خفیف نمیگن مهم همون توانبخشیه عزیزم امیدت به خدا باشه برای منم پسرم کلام و دک نداشت و مشکلات دیگه ولی الان خیلی بهتر شده 

سلام عزیزم گویا تازگی شدید و خفیف نمیگن مهم همون توانبخشیه عزیزم امیدت به خدا باشه برای منم پسرم کلا ...

سلام ساراجان.،  منم پسرم علائم رو داره آینده این بچه ها چی میشه مثل بچه معمولی میشن؟  پسر شما الان چطوره؟  من خیلی داغونم 

سلام ساراجان.،  منم پسرم علائم رو داره آینده این بچه ها چی میشه مثل بچه معمولی میشن؟  پسر ...

سلام عزیزم گلم مگه آینده ما مشخصه 😅این گفتم که بدونی هیچکس آینده اش معلوم نیست

رک بگم خیر مثل بچه های معمولی نمیشن ولی ناامید نباش متفاوتن سخته باهاشون زندگی کردن ولی شیرینی های خودشون و استعداد های خودشون دارن دست کم نگیرشون 

شیر شتر و اوتیسم نقص در سیستم ایمنی بدن باعث مهار آنزیم های گوارشی و اختلال در عملکرد سیستم گوارشی م ...

عزیزم منم بچم اوتیسم داره میشه منو هم اضافه کنید ؟

دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین