2737
2739
عنوان

خبر بارداری به خانواده ها

| مشاهده متن کامل بحث + 2042 بازدید | 48 پست

چقدر شبیه منی😍

خدایا! از صمیم قلبم و بندبند وجودم هزاران بار شکرت میکنم بابت همسری 💏که به من هدیه دادی..کسی که کنارش فقط و فقط  لمس آرامش و خوشبختیه😍❤شکرت میکنم بخاطر خونواده ی خوب و عزیزم..بخاطر سلامتیشون.. مهربونیشون..دوستت دارم خدای مهربونم..😘🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزمممم من که دلو زدم به دریا و با شوهرم شیرینی گرفتیم بردیم خونشون گفتیم این شیرینی خوردن داره من ...

عزززیزززم😍😍😍🌱🌱

کار خوبی کردی

مبارکتتون باشه.

حالا فک کن قبل از من 3 تا از خواهرام بچه دارن

ولی نیس من بچه اخر بودم بین خواهرا؛ روم نمیشه اصلا

خدایا! از صمیم قلبم و بندبند وجودم هزاران بار شکرت میکنم بابت همسری 💏که به من هدیه دادی..کسی که کنارش فقط و فقط  لمس آرامش و خوشبختیه😍❤شکرت میکنم بخاطر خونواده ی خوب و عزیزم..بخاطر سلامتیشون.. مهربونیشون..دوستت دارم خدای مهربونم..😘🙏
عزززیزززم😍😍😍🌱🌱 کار خوبی کردی مبارکتتون باشه. حالا فک کن قبل از من 3 تا از خواهرام بچه دارن ...

اره خیلی بده 

من هنوزم بروشون نیوردم مثلا باردارم 

اصلا در موردش حرف نمی‌زنیم خودمونو می‌زنیم ب اون راه 

واقعا سخته پذیرشش برامون 

هنوز به بابام و تنها داداشم نگفتیم

هیچکدوم رومون نمیشه

2731

سلام عزیزم سوال واجب و مهمی دارم 

هر وقت پستم رو دیدید میشه درخواست دوستیمو قبول کنید سوالم رو بپرسم ازتون؟

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
منم نمیتونم بگم 😭😭😭😭😭

آخی عزیزم خوندم تاپیکتو 

چرا اینکه خجالت نداره

مادرشوهرت اینا ک کیف میکنن اصلا هیچ خانواده شوهری نیس از نوه بدش بیاد حالا هر چند تا 

مامانتم شاید اولش بگه ضعیف میشی و فلان بعدش دیگه هواتو داره 

اصلا ناراحت نباش .من ک بچه اول بود خیلی خجالت داشتم دیگه واسه دومی مطمئنم ندارم 😍

2740
سلام  نه تخلیه نشه

اها ببخشید شرمنده 

من لتروزول مصرف کردم دکترم گفته روزه ۱۲ و ۱۴و ۱۶ اقدام داشته باشم امروز روزه ۱۱ هسش از دیروز عصر کمر درد دارم و بعد شرمنده چند ساعت یبار یه چیزی مثه آب ک نه رنگ داره نه بو نه چسبندگی ازم میاد علتش چیه

اها ببخشید شرمنده  من لتروزول مصرف کردم دکترم گفته روزه ۱۲ و ۱۴و ۱۶ اقدام داشته باشم امروز روز ...

لتروزول ترشحات رو بیشتر می‌کنه 

چیز خاصی نیست 

عشقم ببخشیدا من امروز روزه یازده سیکلم هسش امشب همه علایم تخمک گذاری رو دارم ب نظرت ممکنه ۱۲ و ۱۴ سی ...

اصلا به علائم نمیشه اعتماد کرد فقط کیت تخمک گذاری دقیق نشون میده 

2706