2737
2734

من تازه اسباب کشی کردم حالم بهم میخوره میگم چرا اسباب کشی کردم اومدم اینجا متنفرم 

صب که شوهرم می‌ره تا عصر که بیاد فقط گریم میگیره وقتی تنها میمونم

دلم میخواد شوهرم پیشم بمونه 

کسی بوده اینطوری؟؟

حالت تهوعم کم کم داره شروع میشه چیزی میلم نمیکشه لاغر شدم

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

نه من خودم دوس داشتم تنها باشم حوصله کسی رو نداشتم....تو تنهایی کارهامو انجام میدادم و زندگیمو میکردم تا شوهرم از سرکار بیاد

خدایا کمکم کن دوران بارداری راحت و زایمان راحتتر و لذت بخشی داشته باشم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ب دوران بهونه گیری های الکی خوش اومدی😆😅

چه خوب گفتی من م ی خام الک ی بایکی دعواکنم هی زنگ میزنم به مامانم میگم شمازورم کردین بچه دارشم من دارم میمیرم ازحالت تهوع

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
2740
ب دوران بهونه گیری های الکی خوش اومدی😆😅

حالم خیلی بد میشه بخدا فقط واسه این موضوع که چرا خونمو آوردم اینجا متنفرم دوس دارم نزدیک شوهرم باشم...اما صب می‌ره شب میاد هر لحظه گریم میگیره 

شمام اینجوری بودی؟کی رفع میشه

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
چه خوب گفتی من م ی خام الک ی بایکی دعواکنم هی زنگ میزنم به مامانم میگم شمازورم کردین بچه دارشم من دا ...

انگار بالا سرت واستاده بودن اونموقع🤣🤣🤣

تورامن چشم‌در راهم...
ناشکری نکن

ناشکرنیستم خودمم بعدکلی انتظارباردارشدم ولی فقط دوست دارم بایه نفردعواکنم فرقی نداره کی باشه قبلا اینجوری نبودم اصلا

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
نه من خودم دوس داشتم تنها باشم حوصله کسی رو نداشتم....تو تنهایی کارهامو انجام میدادم و زندگیمو میکرد ...

من هم حال حوصله کسیو ندارم هم نمیتونم تنها باشم حالم بد میشه هم تهوع هم دلگیر میشم 

منم داشتم اما انگاری داره کم میشه خدادیگه اون روزا رو نیاره

خوشبحالت چند هفته ای

2706