2733
2734
من هنوزم از خواب بیدار میشم پف نمیکنم هر کی میبینه میگه مگه میشه تو چرا پف نمیکنی خیلی عجیبم 😁

نگو که بینیت هم پف نمیکنه  حسودیم میشه دیگه   

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
نگو که بینیت هم پف نمیکنه   حسودیم میشه دیگه    

الان که عمله پف نمیکنه ولی قبلاام نمیکرد😁

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان که عمله پف نمیکنه ولی قبلاام نمیکرد😁

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است

سلام جیگر  خوبیییی

من پس فردادمیشه ۳ماه از عملم

ولی امروز کلا اززصبح دیگ چسب نزدم حوصلشو ندارم دیگه

منشیه هم گفته بود۳ماه اول شبانه روز چسب بزنید ۳ ماه دوم فقط شبا.دوستم میگه من چون ورم داشت نوک بینیم منشیه بهم گف میتونی بازم بزنی

خودت چیکار کردی؟؟؟؟

الان منکه باز کردم چسبمو و فقط شبا میخوام بزنم بازم بیشتر ورم میکنه؟؟؟؟

نی_نی_یار_۵  تاعمر دارم مدیونتم😘❤
2731
اره بهتره صبح وقتی از خواب بیدار میشم ورم داره بعد بهتر میشه من بینیم گوشتیه تا یک سالو ورم داره☹☹

بیا ی عکس بذارم 😂

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
ای جان ولی خدایی هر سال خشکلتر میشی😂😂😂

اره😂😂😂

2706