2737
2739
عنوان

هر کى مى خواهد زیبا و جذاب بمونه در نظر شو شو بیاد تو لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 478234 بازدید | 2084 پست
سلام شکیبا جون.
مرسی خانومی جواب سوالات قبلیمو دادی.

یه سوال دیگه دارم اگر لطف کنی جواب بدی ممنون میشم.
من پوستم سبزه هستش و چند تا جای جوش دارم.
کلا از پنکک Geo استفاده میکنم. خیلی راضیم.
ولی برای عروسی و یا مهمونی میخوام اصلا جای جوشام معلو م نباشه و یه پوست یکدست داشته باشم. نمیخوام روشن بشه پوستم. رنگ پوست خودم باشه ولی بدون جای جوش. و یه پوشانندگی خوشرنگ و یکدست میخوام.
لطفا بگو چه کار باید بکنم؟ لطفا مارک چیزایی که معرفی میکنی با قیمتشون بگو. رنگش یا مدل ظرفش هم بگین که یه موقع اشتباهی نشه.
آخه هزار چور مدل دارن. بهترین مارک رو بگو حتی اگر خیلی گرونه. به نظر من آدم باید برای پوستش بهترین مارکهارو استفاده کنه.

و یه سوال دیگه برای پوست بازو و سینه و پشت چی بزنم؟ برای وقتی لباس باز می پوشم.
میخوام پوستمو یکدست کنه و به جایی نماله. آرایشگاه که میرم یه چیزی به بدنم میزنه که اصلا به لباس نمیماله و موندگاریشم خوبه. لطفا بگو اون چیه.

سپاسگزارم شکیبا جون.
خدا همه جا با من است و همه چیز نیکوست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام شکیبا جون ن ن ن ن ن!

من دیروز ماسک موی Oreal که توصیه کردی خریدم. سه مدل داشت که من Damage Care شو خریدم. درست خریدم دیگه؟
خیلی خوب بود توی حمام موهام شد مثل دنبه.بعد از حمام هم بد نبود.
بازم متشکرم.

راستی برای بعد از حمام چی بزنم؟
.....
خواهشا" در مورد سوالاتی که بالا پرسیدم مشخصات کامل برام بنویس که مثل این ماسک مو سه مدل نشه.

خیلی ازت ممنونم.
همیشه موفق و شاد باشی!

خدا همه جا با من است و همه چیز نیکوست!
سلام شکیبا جان من موهام کم پشته و آسیب دیده هم هست . حالت داره و پشت موهام هم فر هستش . می خوام که جلوی ماهم هم فر بشه و کلا پشت و جلوی موهام فر های هماهنگ و قشنگی داشته باشه . شما پیشنهادتون چیه . من یه مسافرتی در پیش دارم اگه که به سوالم جواب بدی ممنون می شم.
2731
سلام شکیبا جونم.
خیلى ممنون به خاطر اینکه با حوصله به سوال ها جواب میدى.
من موهام مشکیه. البته پر کلاغى نیست.سوالم اینکه اون سه تا رنگى از آرت که معرفى کردى میشه بگى چه رنگى میشه رو موهاى من؟ و آیا رنگش به قرمزى میزنه؟ اخه از رنگایى که به قرمزى میزنه بدم میاد.

بووووووووووووووس
سلام شکیبا جون من چند وقتیه که موهام رو دکلره کردم و بعد روش رنگ بلوند گذاشتم خیلی بهم می یاد و فوق العاده شده برای تقویت موهام هم هفته ای دو بار از ماسک حمام اورئال استفاده کردم ولی چند روزیه متوجه شدم که موهام موخوره افتاده خیلی بهم ریختم و فکر می کنم موهام آسیب دیده چیکار باید بکنم تا موهام که البته حدود یک سانت از ریشش هم در اومده به حالت قبل در بیاد لطفا کمکم کن / بای
2740
سلام شکیبا خانم
من یه سوال داشتم. من رنگ موهام قهوه ای روشنه در واقع ترکیبی از دو رنگ 7/1 و 7/2 اما الان چند وقته که به قرمزی زده و خیلی روشن شده. حدود 2 سانت هم از ریشه موهام در اومده که خرمایی تیره است. می خواستم موهامو قهوه ای تیره تر کنم با هایلایت عسلی. به نظر شما چه شماره رنگی رو برای زمینه موهام و هایلات های عسلی بگیرم که روی موهام خوب در بیاد و چه مارکی؟ راستی ریشه موهام رو باید یه رنگ دیگه بذارم؟ این هایلایت عسلی با کلاه بهتر می شه یا با فویل به نظر شما. نمی خوام خیلی پر باشه. ممنون.
سلام دوستان برای رنگ مو n 2 آب کسیدانش باید 6 باشه یا 9 ؟
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
مامان مهشید نکیک پودری استیسی لودر 50 تومنه ارزون بخوای مارکه گریماس 18 تومان رنگ نرمال ...............زیر چشم اکثرا سایه های سیاه طوسی نوک مدادی سبز وآبی زده میشه مخظوصا سایه دودی
ملیکا جون برای جای جوش اگه میتونی پوشش دهنده استیسی لودر رو پیدا کنی عالیه قیمت خیلی بالاس تو ایران نمیدونم پیدا بشه یا اگه کسی رو خارج سراغ داری بهش سفارش بده ...........اگه که نه اگه خوب اصلاح میکنی ومو نداره صورتت من کیک میکاب گریماس 1006 رو پیشنهاد میکنم اون عالیه برای پوست حتی میتونی بدنتم با اون یکدست کنی
2706