2752
2734
عنوان

هر چی آقامون بگه 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 36 پست

تاپیک شمام یجور تبلیغه

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
کوووو کجاااا  بگو منم برم ببینم

منم یکی پستشو استوری کرده بود دیدم عزیزم فالو ندارم فقط دیدم شاید ما خیلی داریم واکنش نشون میدم سه تا ادم حقیرن خونه شون مثل مسجد خالی و ....

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
من هیچی ندیدم نه اهل اینستا هستم نه دنبال دیدن این انگلا. تو تل دیدم اینجام دیدم ازشون صحبت میشه

من اصلا تا پریروز ندیده بودم پیجشونو فق از زبون دیگران شنیده بودم و بخاطر این که بیشتر دیده و مشهور نشن نه سرچ کردم نه دیدم 

ولی یکی از فالورام استوری کرده بود پستشو رفتم دیدم فهمیدم چقدر بدبخت و .... هستن گفتم کاش همه ببین اینجور ادما جزو کدوم دسته از جامعه هستند

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
فقر فرهنگیه و شعوره بیشتر.  به نداری ربطی نداره

نهههههه خوب میپوشن ماشین دارن ولی باطن زندگیشون پوچه مثل مغزشون

به درک رایجه من حرفم اینه چرا این زنها حقارتشونو جار میزنن ؟

اینا با این فرهنگ بزرگ شدن زن دوم این آقاهه هست که چهارتا داره اونم میگفت برای ما عادیه واسه همین زن دوم شدم

خدایا شکرت 
به درک رایجه من حرفم اینه چرا این زنها حقارتشونو جار میزنن ؟

من ندیده بودم الان رفتم سرچ کردم اینو دیدم معلومه زن اولی احمق تر عه  که قبول کرده این حقارت رو 

https://uupload.ir/files/3v3g_0472f7d6-a29b-4b55-942f-597ef7140cba.jpeg

2706