2752
2734
سلام عزیزای من تو رو خدا اگه کسی تجربه ای داره کمک کنه................کیستهام برطرف شدند کسی بوده که به محض از بین رفتن فولیکول های ریزش باردار شده باشه...................خواهشا کمک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کیست هات سایزشون چند بود؟
مگه پلی کیستیک هم خوب میشه کاملا.
منم پلی کیستیک هستم.
دختر بهاری ما در تاریخ 17/03/1393 ساعت 20:10 دقیقه قدم به این دنیا گذاشت و زندگی رو برای ما زیباتر کرد.خدایـــــــــــــا هزاران مرتبه شکرت بابت این فرشته زمینی.
کانی جون علائمتون چی بود؟

چاقی؟
پری نامرتب؟
موی زائد؟
دختر بهاری ما در تاریخ 17/03/1393 ساعت 20:10 دقیقه قدم به این دنیا گذاشت و زندگی رو برای ما زیباتر کرد.خدایـــــــــــــا هزاران مرتبه شکرت بابت این فرشته زمینی.
مرتب طی دوره ی درمانم سونو میدادم البته چند ماهی سونو رو بی خیال شدم وقتی رفتم دکتر گفت کیست کدوم کیست تو که تو تخمدانات هیچ کیستی نمونده ازبس تعجب کردم رفتم سونو سالم سالم بودم......
منم با فامیل دور موافقم.
2 تا دوست های منم پلی کیستیک هستن.دکتر اصلا نگفت اقدام نکنید.تازه گفت اصلا مهم نیست اینا.الان هم هر دوشون باردارن و پا به ماه.
راستش من اطلاعات دقیقی ندارم ولی خودم تخمدانم تنبل بود و کیست داشتم با خوردن قرص کیست هام برطرف شد
اون موقع مجرد بودم دکتر بهم گفت که بعدا برای بارداری باید قرص بخوری ولی حقیقتش من بعد از ازدواج زود باردار شدم کار خاصی هم نکرده بودم
کانی جون شما تنبلی هم داری لابد؟اره؟
فامیل دور جان خوشومدی تو یه سایتی خوندم که افراد کمی هستند که با وجود فولی ریز باردار شدند اقدام اول برای بارداری افراد پلی ازبین بردن کیست هاشونه .........
2706