2737
2734
عنوان

توجه توجه : سوالاتی که ممکنه تو سایت هدفدار طرح شده باشن !!

| مشاهده متن کامل بحث + 1589 بازدید | 69 پست
موژان جان اینجا خیلی ها ب فال اعتقاد دارن خودم اصلا ولی دیدم کاربرای معتقد به فال و
یه دختر دارم شاه نداره   صورتی داره ماه نداره    ب کس کسونش نمیدم   به کسی میدم ک کس باشه  پیرهن تنش اطلس باشه  شاه میاد بالشگرش شاهزاده هاااش دورو ورش واسه پسرکوچیکترش  عایاااااااااا بدم عایاااااااااااااا ندم  
چه جالب منم یه همچین چیزی اومد تو ذهنم ولی زود ردش کردم البته خودم به فال اصلا اعتقاد ندارم ولی خب کسی که اعتقاد داره ممکنه به دام بیفته
🌹میشه صلوات برام بفرستین سلامتیمو به دست بیارم؟🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
توی فیس بوک و سایتای تفریحی پره از این سوالات خیلی هاشو هم من توی فیس بوک هم دیدم وسوالات طرح شده ی اون خانوم نیست افراد هم براساس علاقه و حسشون جواب میدن اینکه درصد کمی احتمال دادی و مطرح کردی به نظز من درست نیست ممنکه اون خانوم اصلا چنین قصدی نداشته باشه و این کار شما تهمته در کل به نظرم کسی که معتقد به فاله اونم اینترنتی همون بهتره که سرش کلاه بره اصلا نیاز به این سوالا هم نیست الا ن با سیستم نی نی سایت اسم هرکسو یک سرچ کنی سن و مشخصات و تاپیکهای قبلیشو بخونی کلی اطلاعات ازش به دست میاد
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
مگه اسم و فامیل ما رو تو نی نی سایت بدونن چی میشه؟ میخواید من الان خودمو معرفی کنم بعضی خانوما پشت سر خانواده شوهر غیبت کردن میترسن اطلاعات دست اونا بیفته
پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2740
حالا من نمی گم این فرد همچین منظوری داشته ولی خوب چه توجیهی واسه زدن همچین تاپیکهایی وجود داره عایا؟ مثلا که چی ؟
خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
از بی جنبگیتون بود که رفتم...من به سوالات خودم جواب دادم چرا نداده باشم؟؟؟؟ برید همون پست های خیانت وفلان وبهمان بخونید.... سوالاتی که من پرسیدم همشو سرچ کنید تونت موجوده....هدف هم سرگرمی بوده...تا حالا میگفتی چرا تو قسمت روانشناسی هستی حالا اومدی میگی هدف داشته...حالا خدا کیو شفا بده منو یا تو رو؟؟؟؟ من هیچ وقت نمیبخشمتون... حرفاتون تهمت محضه. خداحافظ
اگر زندگیم شد سراپا حدیثت ترحم نمی خوام تو چشمای خیست نو وعشق خوبت اگر قسمتم نیست به زانو نیفتم که این خصلتم نیست
ریحان جان در مورد نظر شما هم باید بگم که من هیچ تهمتی به ایشون نزدم! با اینکه می دونستم به احتمال زیاد ناراحت میشه ولی وظیفه خودم دونستم موضوع رو به بقیه هم بگم چون خودم چند سال قبل از این دست موضوعات لطمه خوردم که البته دوستان قدیمی و صمیمی من ازش آگاه هستن و منم فقط احتمال ممکن رو برای بقیه توضیح دادم و خواستم اطلاعات واقعی تو اینجور تاپیکا ندن. رها جان هم بهتره نوع سوالاتی رو که مطرح میکنه رو عوض کنه و کاری به کوچه منزل بقیه و این نوع اطلاعات نداشته باشه.
من کسی رو مجبور نکردم به تاپیکای من جواب بده...هرکه ناراحته بره اسم کوچه روحذف کنه
اگر زندگیم شد سراپا حدیثت ترحم نمی خوام تو چشمای خیست نو وعشق خوبت اگر قسمتم نیست به زانو نیفتم که این خصلتم نیست
2706