2737
2739
عنوان

کیاپدرشوهرشون

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 20 پست
چیکار کردی؟  واسه من اگر مثل خودش باشم و باهاش اینطوری برخورد کنم مثل زن جیغ حیغو میپره بهم. ا ...

ی بار رفتم انقد فوشش دادم گفتم بیا این پسرتو جمع کن تاابروتونو نبردم خیلی میترسه ازآبروش🤣🤣🤣🤣🤣

💍👶🏻Mahlin and momy
 تاحالاشده جوابشو بدی؟؟ من میام خونه کلی حرف میادتوذهنم که بایدبهش میگفتم ولی اون لحظه هیچی نمی ...

جلو خودم که فقط اخم میکنه  و سر سنگینه. پشت سرم غیبت میکنه.  ولی در کل منو آدم حساب نمیکنه کوچک می بینه منو. انگار زن زندگی نیستم. خیلی مغرور و عقده ایه. تبعیض میذاره

عمدا اون نوه شو بوس و بغل میکنه صداش میزنه. ولی بچه منو محل نمیده. 

جواب کاراشم اگر بخوام بدم‌که کولی بازی درمیاره.

از دست تبعیض هاش خسته شدم.

انشالله یه چی بخوره تو سرش

بفهمه تو دنیای دو روز نباید اینقدر بیشعور باشه

تو رو خدا دعا کن  خونه بخریم😍😎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی بار رفتم انقد فوشش دادم گفتم بیا این پسرتو جمع کن تاابروتونو نبردم خیلی میترسه ازآبروش🤣🤣🤣🤣🤣

🤣🤣خوب کردی

واسه من که خیلی بی آبروئه

یکبار با دادمادش دعواش شد زنگ زد پلیس اومد.

2742
جلو خودم که فقط اخم میکنه  و سر سنگینه. پشت سرم غیبت میکنه.  ولی در کل منو آدم حساب نمیکنه ...

خب کمتر برو خونشون چه بیشعوره البته برا منم همینه ولی من خیلی کم میرم خونشون ولی همون سالی چندبارم که میرم عقده هاشو خالی میکنه نکبت مثلا من قدم160 متوسطه دختراش168-170 اینان(من چهرم خوشگلتره وجوونترم اونا سنشون زیاده) چندباربه شوهرم گفته خداکنه قدپسرت بلندشه به خودت بره ادمای قد کوتاه قشنگ نیستن

اشغال بیشعور 

من رای میدم ، رای درست به عشققاسم سلیمانی
خب کمتر برو خونشون چه بیشعوره البته برا منم همینه ولی من خیلی کم میرم خونشون ولی همون سالی چندبارم ک ...

😂😂😂 وای به قدت ایراد میگیره.

ما دوماهه همسایه شدیم

الان ۲۵ روزه ندیدمش خوشم‌نمیاد برم حالم خراب میشه.

پسرم‌چون شبیه خودمه دوسش نداره