2733
2734
عنوان

راهنمایی در مورد مصرف قرص کلومیفن .......

| مشاهده متن کامل بحث + 322823 بازدید | 189 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی نی نی دوست دارم چهار ماه اقدام کردم اما نشد خیلی نگران شدم رفتم دکتر بهم قرص متفورمین و کلومیفن و استرادیول داد شوهرمم آز داد همه چی خوب بود ... این ماهم اقدام کردم از دیروز به نظرتون باردار می شم ............. دوره هام بیست وهشت روزست دکی گفت تا بیستم پری اقدام کن
2731
سلام دوستان ،بااجازتون اومدم. منم 7ماه اقدام داشتم که نشد حالا دکتر برای این ماهم کلومفین داده،الان روز دوم مصرفش هستم.خیلی هم ازش تعریف شنیدم،منتظرم ببینم برای من چه جوری عمل میکنه،حتما میام بهتون میگم.
از مولایم خجالت میکشم به خاطر این همه انتظار برای فرزند و غفلت از انتظار برای او... اللهم عجل لولیک الفرج
سحرمامی عزیز،یه کم تحمل کن خانمی ایشاالله همین ماه مامانی،میای خبرمیدی.تامن هم امیدوارتر بشم.
از مولایم خجالت میکشم به خاطر این همه انتظار برای فرزند و غفلت از انتظار برای او... اللهم عجل لولیک الفرج
سلام سحرمامی جون،خوبی عزیزم؟ ببخش نبودم.بله عزیزم منم ماه اولم هست که می خورم امروز سومین روزمه که می خورم. راستی شماهم می خوری معده ت درد می گیره،من فقط صبح ها معده درد دارم.
ایشاالله عزیزم،خدا از دهنت بشنوه،ایشاالله هممون حاجت روا بشیم.
راستی سحرمامی جون،دکتر شما گفته کی بری سنو؟ به من گفته 13 پری برم سنو...فقط نمی دونم بعدش باید باز برم پیشش یانه؟ چون شاید نیازبه آمپول باشه.؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!