2733
2739

اگه میدونین کمک کنین صب شوهرم میخاد بره

اصول و فروغ دین و انواع غسل رو براش نوشتم حفظ کنه دیگه چیا

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمازهای واجب ومستحب

نماز جمعه

قرائت قران(البته برا راهنمایی رانندگی نمیدونم اما ارتش و اینا میپرسن)

بحثای سیاسی روز

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
2728

نماز 

وضو

ایام مهم قمری

بخش های دستگاه دولتی ووظیفه هرکدوم

کاش میشد به گذشته برگشت به گذشته هایی که هنوز درآن سرشارم ازعشق، طراوت وشادابی و... خدایا یا گذشته را ازیادم ببر یا دوباره سرشار از عشقم کن میدانم که میتوانی 
نمازهای واجب ومستحب نماز جمعه قرائت قران(البته برا راهنمایی رانندگی نمیدونم اما ارتش و اینا میپرسن ...

عع خوب شدی گفتی سرچ کنم بدم حفظ کنه

قرائت فک کنم اینام دارن

بحث سیاسی روز چیه 

نماز  وضو ایام مهم قمری بخش های دستگاه دولتی ووظیفه هرکدوم

بخش های دستگاه دولتی رو نشنیده بودم مطمعنی برای راهور ناجا هم میپرسن؟

نمازهای واجب ومستحب نماز جمعه قرائت قران(البته برا راهنمایی رانندگی نمیدونم اما ارتش و اینا میپرسن ...

نماز جمعه مثلا چند رکعت و چی باید بگه؟

2740
عع خوب شدی گفتی سرچ کنم بدم حفظ کنه قرائت فک کنم اینام دارن بحث سیاسی روز چیه 

همین مسائل سیاسی این روزا فک کنم دقیقا مطمئن نیستم اما اسامی مثلا این وزیر فلان و .... رو بلد باشه

خطبه های نمازجمعه مثلا یه سرچ بزنه ببین جمعه پیش چی گفته امام جمعه

چون ممکنه بپرسن نماز جمعه میری ؟بعد اگه بگه اره ممکنه سوالی چیزی ازش بپرسن

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
همین مسائل سیاسی این روزا فک کنم دقیقا مطمئن نیستم اما اسامی مثلا این وزیر فلان و .... رو بلد باشه ...

آهان اره الان نماز جمعه و خطبه هارو سرچ کردم حالا مال هفته پیش هم سرچ میکنم ممنونم عزیز مهربون

آهان اره الان نماز جمعه و خطبه هارو سرچ کردم حالا مال هفته پیش هم سرچ میکنم ممنونم عزیز مهربون

خواهش میکنم عزیزدلم

از خدا بخواه اگه به خیر و صلاح تونه قبول شه

نماز جمعه مثلا چند رکعت و چی باید بگه؟

عاره هم نحوه خوندن هم خطبه ها 

همین مسائل سیاسی این روزا فک کنم دقیقا مطمئن نیستم اما اسامی مثلا این وزیر فلان و .... رو بلد باشه ...

سرچ زدم خطبه اول و دوم رو خلاصه نویسی کنم بخون 

توروخدا دعا کن صب میره

عاره هم نحوه خوندن هم خطبه ها 

آره سرچ زدم کامل دارم می‌نویسم بدم بخونه

خودم کلی به خدا نزدیک شدم تو این خلاصه نویسی ها،😂

بخش های دستگاه دولتی رو نشنیده بودم مطمعنی برای راهور ناجا هم میپرسن؟

مثلا رهبر چه کسانی رو منسوب میکنه یا مثلا قوه مقننه کارش چیه 

از این سوالا

کاش میشد به گذشته برگشت به گذشته هایی که هنوز درآن سرشارم ازعشق، طراوت وشادابی و... خدایا یا گذشته را ازیادم ببر یا دوباره سرشار از عشقم کن میدانم که میتوانی 
2706