2737
2739
عنوان

داستان ازدواج دوستم با دوست پسر کره ایش

| مشاهده متن کامل بحث + 8366 بازدید | 96 پست
هیچ تو خیالاتمم نمیگنجه با یه پسر خارجی بریزم رو هم اونم چی کره ای

من سال اول ارشدم یه پسری تو دانشگاه بود که بنده خدا اصلا هم قیافه نداشت نه تیپ داشت نه هیچی بخدا هیچکس نگاش نمیکرد.یروز توی یه جمعی که خیلی هم شلوغ بود جلو همه ازم خواستگاری کرد و منم همونجا جواب رد بهش دادم.الان پسره المانه.و اصلا اگه ببینیش باور نمیکنی که اون باشه.چشماشو لیزر کرده عینکش رو برداشته جوشاشم نمیدونم چیکار کرده چندروز پیش تو اینستا به مندرخواست داد انقدر به مخم فشار اوردم تا بفهمم کیه.اونجا پرستار شده.دولت بهش خونه داده با حقوق خوب و استخدام هم شده ولی خب دیگه نمیتونه برگرده ایران

من اگه مثل خیلیا بودم …الآن با خیلیا بودم …
حالا اینا دو ماه باهم چت میکنن خودتون خوب میدونید معمولا اینجور رابطه ها مخصوصا اگه از دو فرهنگ و ک ...

شانسو ببین من نمیتونم ایرانیشو مخ بزنم عاشقم شه اونوقت بعضیا پسر کره ای تورمیکنن..

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستم پنج سال قبل تو یه برنامه ی دوست یابی با یه پسر کره ای آشنا میشه باهم انگلیسی حرف میزدن و جزو ...

عشقم کامنتمو لایک میکنی گمت نکنم

الان کار دارم نمیتونم بخونم🥺🥺🥺

اگر کسی دید لطفا لایکم کنه

2728
2740
من سال اول ارشدم یه پسری تو دانشگاه بود که بنده خدا اصلا هم قیافه نداشت نه تیپ داشت نه هیچی بخدا هیچ ...

یاد سریال ترکی انتقام شیرین افتادم.ی پسری بود عینکی بود جوش داشت مثلاقیافش خوب نبود.بعد تو دانشگاه از ی دختره خاستگاری کرد دختره جواب رد داد بهش...بعد از دانشگاه انصراف داد چندسال بعد خوشتیپ شد...دخترا براش سرودست میشکستن خخ

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

بعدا معلوم میشه پسره تو اینستا معروف بوده و دخترا واسش غش و ضعف میرفتن

یه شرکت هم به نام خودش بوده که به زودی قرار بود رسما خودش به عنوان رئیس شروع به کار کنه

خلاصه یکی هم از عشقش میخواسته خودکشی کنه😐

اینو بعد از ازدواج دوستم فهمیدم البته

بخدا میدونم باورش سخته😂

ولی بعضیا واقعن تقدیر قشنگی دارن

انگار شخصیت توی کتابان که قراره با یه پرنس ازدواج کنن

باورتون نمیشه پسره چقد جذاب و خوشگل بود

2706