2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوست عزیز 

من درمنطقه گلستان هستم 

و از مهد چترآبی خیلی راضی هستم 

دخترم خیلی  وابسته بود  هر مهدی بردم نتونستن جذبش کنن... تو  مهد چترآبی تونستن جذبش کنن الان روزهای جمعه باید دخترم رو ببرم که درب بسته مهد رو ببینه ...از بس که مهد رو دوست داره ..مربیاش خیلی باهاش مهربونن ...خدا رو شکر مشکلم تو این مهد حل شد 

از 3 سالگی تا امادگی دخترم چترابی  بود امسال هم پیش دبستانی ثبت نامش کردم

2731
سلام دوست عزیز  من درمنطقه گلستان هستم  و از مهد چترآبی خیلی راضی هستم  دخترم خیلی ...

سلام عزیزم لطف میکنی ازتجربیات این چندوقتت در این مهدکودک مطالبی دراختیارمن بزاری.پسرم تازه میخاد بره به این مهد و من خیلی نگران‌هستم. لطفا اگه نکته خاصی در ذهن داری به من هم بگو . 

مهد کودک یکی یه دونه پهلوان غربی کیانپارس عالیه 👌🏻

من دخترم از ۳ سالگی تا پیش اونجا بود البته بچه کوچیک تر هم داشتن 

مربیهاش خیلی دلسوز بودن و کلی برنامه های تفریحی و اجتماعی که ممکنه ماها فرصت نکنیم برای بچه هامون فراهم کنیم ، میزاره 👍🏻👍🏻

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
ممکنه بیشتر توضیح بدید ساعات کارشون تا چه ساعتی عست

میدونم از ساعت ۶ صبح هستند تا ۴ بعدازظهر ولی بازم تماس بگیرین 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید

سلام 

من بچه اولمو گذاشته بودم مهدکودک دنیای رنگین اهواز

انقدراضی بودم الان دومیم رو هم میخوام بزارم اونجا

کیان آباد است و بسیار هزینه ها و فضای قشنگ

مربیهای دلسوز و مدیریت عالی داره

آدرسش کیان آباد خیابان 20 شرقی پلاک 31

شمارشونم 09306862614

اول نظافت عالی

محیط شاد

مربی ها همه مهربان و لیسانسه و مرتب

هر روز که بچمو میبردم و می اوردم بسیار همه چی عالی

غذا سفارش میدادم آشپز درست می کرد بهش می دادن

آموزشها عالی

زبان انگلیسی هم به بچم یاد می دادن

قرآن و مفاهیم دینی

اطلاعات عمومی شعرهای زیبا / واحدکارهای با مفهموم/ و آخر هرماه به من میدادن که ببینم بچم اونجا چیکار می کنه

2706