2733
2734
عنوان

بی بی چک روژان منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 6805 بازدید | 69 پست
علاعم خاصی داشتین؟من همیشه برا پریودم سینه درد داشتم...الان هیچی..فقط یه هفتس گاهی اوقات واژنم تیر م ...

منم همیشه یک هفته قبل از پریود سینه هام سنگین ودردناک میشن،اما این ماه نشده،منتظرم فعلا ببینم چی میشه؟۲۷باید پریودبشم،ینی میشه شب عیدی ببینیم بی بی چک مثبت میشه؟توکل بخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم سینه درد داشتم همیشه این دفعه هم داشتم ولی سینه هام سنگینی بیشتری داشت از زمان پریود و نوکش دردن ...

اخی😂😍😍😍

بسلامتی عزیزم‌ انشالله نی نیتو سالم بغل بگیری...برا منم دعا کن ♥️

عزیزم امروز از دادم باردار بود شکر خدا♥️

خدا رو هزار مرتبه شکررررر. خیلی خوشحال شدم مثل بارداری خودم کم مونده گریه کنم برا این خبر خوبت😍😍  ان شاءالله به سلامتی بگذرونیم بارداری رو و نی نی دوتا مون سلامت بیاد بغلمون😍 خیلی مواظب خودت و نی نی باش عزیزم

خدایا شکرت...
خدا رو هزار مرتبه شکررررر. خیلی خوشحال شدم مثل بارداری خودم کم مونده گریه کنم برا این خبر خوبت😍😍&n ...

قربونت عزیزم😍😍😍

انشالله جفتمون بارداری سالمو بی خطری داشته باشیم به حق علی♥️♥️♥️

پس خیلی اضافع نداری که وزن کم کنی پیاز درمانی کن من با پیاز درمانی از نازایی خلاص شدم ماهی که پیاز د ...

عزیزم میدونم از تاپیک زیاد گذشته اما چطور پیاز درمانی کردی خام خوردی یا پخته ؟؟ روزی چقدر؟؟ خوراکی یا موضعی؟؟

برایه فرج امام زمان صلوات بفرستید🌘��🌍🌍🌍🌍🌍🌍��اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب
عزیزم امروز از دادم باردار بود شکر خدا♥️

سلام عزیزم...شما بی بی چک روژانت منفی بود

اما باردار بودی درسته؟ روژان خودکاری بود؟

من امروز روز ۳۹ سیکلمه...زدم منفی بود ولی پریودم نشدم هنو

و عقب انداختم‌...احتمال بارداری هست؟

اللهم بارک لمولانا صاحب العصر و الزمان💚🌱