2733
2734
کمک کمک.........................ککککککککککککککککککککمممممممممممممممممککککککککککککککک
تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتاااااااااااااااااااااااااااااااااررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااا جججججججججون
بچه منم خیلی دوست دارم نی نی که می خوام به دنیا بیارم دختر باشه....
ولی هنوز برای بارداری اقدام نکردم و دلم می خواد برای 5 ماه دیگه اقدام کنم...
من سنم15/1/66 هست...
و پریودم تقریبآ منظم هست و 26 هر ماه می شم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام
سحر هستم متولد 8/6/1360 تاریخ آخرین پریودی من 9/4/88 بوده من از روز 5 پریودی شبی 2 عدد کلومیفن خوردم یاداشتهایی روی اینترنت نوشته اگه از کلومفین استفاده کنید نوزاد دختر می شه . آخه من نی نی پسر می خوام لطفاً کمکم کنین
سلام
سحر هستم متولد 8/6/1360 تاریخ آخرین پریودی من 9/4/88 بوده من از روز 5 پریودی شبی 2 عدد کلومیفن خوردم یاداشتهایی روی اینترنت نوشته اگه از کلومفین استفاده کنید نوزاد دختر می شه . آخه من نی نی پسر می خوام لطفاً کمکم کنین
2731
سلام
mعزیزم شرمندم من اشتباها سن شما رو 30سال در نظر گرفتم
خانمی لطف کن بعد از سونو حتما حتما خبرم کن ببینیم این جدول چنددرصد درسته
...................
سحر عزیزشما صد در صد حامله هستی مطمئنی....................براساس جدول که نی نیت پسمله همونی گه میخوا ی ایشاالله خدا هم همینو برات بخواد
شادی سلام
میگم اسم خودت شادیه یا اسم دخمل گلت
میشه بگی کی احتمال پسردار شدنش بیشتره
متولد 1/9/62اول آذر62است میخواد امسال بارداربشه البته پسر باشه(خوبه ماخدانشدیم)میشه براش بگی ازتو سه تاجدولی که داری کی بیشترین شانس راواسه پسر داره
ممنون
جوابمون رازود بدی خوشحال میشیم
دخملی راهم یک ماچ تف تفی بکنش
سلام شادی جونم
منم متولد خرداد 57 هستم میخوام برای مرداد ماه اقدام کنم نی نی پسر هم خودم هم همسرم دوست داریم
میشه راهنمایی کنی که در این ماه چند درصد شانس برای بارداری پسر وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟؟مرسی
شادی جون سلام من متولد19بهمن65هستم قراره میکرو بشم روز عملم میافته تو شهریور به نظر تو اگه بشه دختر یا پسر
در بیکرانه زندگی دو چیز افسونم کرد،آبی اسمان که میبینم و میدانم نیست و خدایی که نمیبینم و میدانم هست.
شادی جان شوشوم آزمایش تعداد اسپرم داده بود 56.000.000 بود کمی کم بود
6 ماه هم قبل از بارداری شروع به رژیم تغذیه ای کردم و همشو مو به مو رعایت کردم بعد از سه ماه سه ماه هم باردار نشدم و ماه چهارم که از کلومیفن استفاده کردم تا تخمدانها و تخمکم باربر بشه و تحریک بشه همون ماه باردار شدم و در ضمن قبل از شوشو من به اورگاسم می رسیدم بر خلاف همیشه که اول اون ارضا می شد و بعد من اما قبل از بارداری که اقدام کردم برای حامله شدن هر بار اول من به اورگاسم می رسیدم بعد اون
پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست......