2733
2739

من از وقتی ازدواج کردم و مستقل شدم هر کمکی که از پدرم خواستم میگه ما وظیفه ای در قبالت نداریم که کمکت کنیم در صورتی که پدرم میلیاردره

ولی از حق نگذریم کمکای کوچیک در حد 500 تومن میکنه (2سال پیشم یه اپارتمان ساخته الان قیمتش میلیاردی شده که هنوز داخلش خورده خرج داره)

مثلا موقعی که هنوز ماشین ارزون بود گفتم پدر کمکم کن یه ماشین دست دوم بزار زیر پامون که کارامونو راحت تر انجام بدیم (خونموم از مرکز شهر دوره اتوبوسم زیاد نمیاد اونورا) التماس کسی نکنیم مارو جابجا کنه گفت ندارم  درصورتیکه قبلا قول داده بود برام میگیره ولی همون موقع واسه برادرم که دانشجو هست و ازمنم کوچیکتره یه ماشین صفر گرفت

از وقتی که گفته هیچ وظیفه ای در قبالم نداره خیلی دلم شکسته حس میکنم دخترشون نیستم از پرورشگاه اوردنم

اینم بگم شاغل نیستم ولی همسرم شاغله هرچی پس انداز داشت خونه خرید 

کسی هست مثل من باشه خواهش میکنم خواهرانه راهنمایی کنین کنایه نزنین که حالم خرابتر ازین حرفاس😢

ن ما ب مشکل نخوردیم چون بابام بدوم این ک ما بگیم ساپورت میکنه منو. 

نباید روو میزدین. چرا پدر همسرت کمک نمیکنه؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

عزیزم تلاشتو بکن تو زندگیت از هیچکسی توقع نداشته باشی 

چون فقط خودت ازشون زده میشی

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خودم از کسی توقع ندارم، کلا خوب نیست تو داماد توقع ایجاد کنی، پدرت سنی ازش گذشته، تجربه داره

به نظرم صبر کن به موقع اش میخرید خودتون آن شاالله

شما اگر اینقدر از خانواده ات توقع داشته باشی، شوهرت چند برابر میشه توقعش، اشتباه این کار، حق با پدرت هست

ن ما ب مشکل نخوردیم چون بابام بدوم این ک ما بگیم ساپورت میکنه منو.  نباید روو میزدین. چرا پدر ...

خوشبحالت قدر بدون واقعا

همسر من بچه اوله پدرشوهرم کمکش کرد خونه بگیره ولی بقیه خواهرشوهر برادرشوهرام هیچی ندارن پدرشوهرم داره اونارو ساپورت میکنه

خیلی کوچیک کردم خودمو شوهرمم میگه رو نزن

چرا انقد از خانواده ها توقع دارید؟؟؟

اون بنده خداها تا کی باید خرج بچه هاشونو بدن مثلا بزرگ شدین ازدواج کردین مستقل شدین دیگه باید رو پای خوتون وایستید انقدم طلبکار نباشید اونا وظیفشون نیست اگرم خانواده ای کمک میکنه لطف میکنه وگرنه وظیفه ای ندارن و مجبور نیستن

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂
عزیزم تلاشتو بکن تو زندگیت از هیچکسی توقع نداشته باشی  چون فقط خودت ازشون زده میشی

الانم خیلی از پدرم دلخورم تا حالا چند بار حتی جلو شوهرم گفته من اول به پسرم میرسم شوهرمم کینه گرفته همش بهم میگه خودم تلاشمو بیشتر میکنم به همه چی میرسم

2738

به نظرم اصلا به دل نگیر، کلا آقایون، نظر و فکر هاشون با خانم ها فرق میکنه، شاید پدرتون نمی خواد با كمك به شما، دامادشو رودار کنه، شاید فکر شماست و می خواد، شوهرتون بدعادت نشه، که پدرهمسرش کمکش کنه، شاید می خواد شوهرتون رو پای خودش بایسته و پیشرفت کنه.حتما چیزی میدونه، پدری که عرضه داشته و ماشاا اینقدر درآمدشو خوب کرده، میدونه با دامادش چطور رفتار کنه.

عزیزم شما ازدواج کردین پس همسرتون با ید رفاه شما رو تامین کنه نه پدرتون 

تا وقتی خونه پدرت بودی بعله وظیفش بوده ولی الان وظیفه ای نداره اون پدر مادرایی که بازن بعد ازدواج کمک میکنن از سر لطفه 

بعدم بعضی از پدر مادر ها کمک نمیکنن چون میدونن داماد پررو میشه انتظار زیاد داری 

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
چرا انقد از خانواده ها توقع دارید؟؟؟ اون بنده خداها تا کی باید خرج بچه هاشونو بدن مثلا بزرگ شدین از ...

یعنی پدر و مادر وقتی میبینن بچه خودشون تو زندگی اذیته هیچ وظیفه ای نداره کمکش کنه درصورتی که میلیاردره؟ 

خودت ببینی بچت اذیته کمک نمیکنی؟

عزیزم شما ازدواج کردین پس همسرتون با ید رفاه شما رو تامین کنه نه پدرتون  تا وقتی خونه پدرت بود ...

پس یعنی داماد پررو میشه ولی عروس که کمکش میکنن پررو نمیشه بنظرت؟

یعنی پدر و مادر وقتی میبینن بچه خودشون تو زندگی اذیته هیچ وظیفه ای نداره کمکش کنه درصورتی که میلیارد ...

نه وظیفه نداره اگه کمک کنه لطف میکنه خیلی زشته که این چیزارو وظیفه میدونید بعدم کجا دیدی پدر زن به داماد کمک کنه منم اگه روزی بچم اذیت بشه اگه داشته باشم حتما کمکش میکنم ولی به خواست خودم کمک میکنم نه از روی وظیفه این کمک کردن هم اختیاریه نه اجباری 

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂
عزیزم شما ازدواج کردین پس همسرتون با ید رفاه شما رو تامین کنه نه پدرتون  تا وقتی خونه پدرت بود ...

داماد چرا باید پررو بشه وقتی میبینه پدر زنش کمکش میکنه بیشتر دورش میچرخه وقتی میبینم پدر زن برادرشوهرم چقد به داماداش کمک میکنه واسه هرکدوم خونه و ماشین خریده و بهشون میرسه حسودیم میشه واقعا