2737
2739
عنوان

شرط خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 34 پست
میگه وقتی میری کوه و یکی دو شب اونجا در کنار مردا میخوابی نه من خوشم میاد نه خانوادم

اوه اوه شبم میمونی😓ببین شاید از،نظر خانواده شما جا افتاده هست این مسئله  ولی تو خانواده ای مثل خانواده من خیلی بد میدونن حتی برای پسر😂 ،پسردایی من زنشو طلاق داده بود و خونه پدرش میموند حق نداشت بعد از،ساعت هشت شب بیرون باشه داییم میکشتش مرده گنده رو ،خود دایمم ۶۳ سالشه میگه یه شب دیر به خونه نرفتم مبادا زنم اذیت بشه،اگه خانواده هاتون از،دو فرهنگ متفاوته خیلی زجر میکشی تو این زندگی چون مسئله فقط،به کوه ختم نمیشه و فک کنم خیلی جاها باهم تفاهم نداشته باشین

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
آره باید بگم ببینم چی میگه

خیلیا از کوه متنفرن وقتی میرن کوه انگار دارن ازشون بیگاری میکشن .خیلیا هم میترسن واقعا شدید و فک نکنم اون بیاد بهت بگه میترسم😂ممکنه بهونه بیاره 

ولی اکه برات خیلیییییییی خیلیییییییی مهمه ردش کن😐.ولی از اونجایی ک من متنفرم از کوه راحت میتونم بگم بزارش کنار😂😂😂😂

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس حق داره😐البته از،نظر من  نگران داستانهایی هست ک معمولا پیش میاد و نمیشه پیش بینی کرد و الا ...

نه خدایی با اونا مشکل نداره 

تنها مشکلش با گروه کوهنوردیه

رویاهای بزرگی دارم
اوه اوه شبم میمونی😓ببین شاید از،نظر خانواده شما جا افتاده هست این مسئله  ولی تو خانواده ای مثل ...

آره خب وقتی یه قله ی با ارتفاع بالا برم مجبورم یک الی دو شب اونجا بخوابم

خانواده خودم که مشکلی ندارن ولی خانواده ی خواستگارم...

رویاهای بزرگی دارم
2731
خیلیا از کوه متنفرن وقتی میرن کوه انگار دارن ازشون بیگاری میکشن .خیلیا هم میترسن واقعا شدید و فک نکن ...

نه من عاشق کوهم😄

بیشتر وقتا تو کوهم تا زمین

حالا ببینم میتونم اونم عاشق کوه کنم😃

رویاهای بزرگی دارم