2752
2734
عزیزم از نقاط منفی همسرت بیا بیرون، نقاط مثبتش رو ببین. یعنی تا بحال خوبی نکرده؟ روسری مادربزرگش رو ...

😭😭😭😭😭😭چرا برا منو درس نکرد من خودم گفتم درس کرد احمقههههه

چشم عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ميچسپم  بهم بگو چيكار كنم با مثال لطفا چون اينجوري ميفهمم 🙈

مثل خودش رفتار کن مثلا کنار من نمی‌نشست منم دیگه نمیرفتم پیشش و یا تو جمع خانوادشون به من اهمیت نمی‌داد من بهش بی توجهی کردم 

دقیقن خیلی مشتاق و عاشق پیشم 😭

اشتباه همینه اون دیگه از عشق تو‌مطمعن شده میدونه هرکار کنه تو همیشه عاشقشی ، مشکل همهنه ولی سیاست داشته باش از این به بعد یه جوری رفتار کن که اون ترس از دست دادنت و داشته باشه و همش موس موس منه دنبالت، اول اینکه برو برا خودت لباسای  س... خوشگل بگیر تو خونه به خودت خیلی برس آرایش کن موهاتو اتو کن عطر بزن تحریکش کن بیاد سمتت اومد سمتت نزار کاری کنه بگو سرم درد میکنه برو خودت و بزن به خواب اینجوری مشتاقش کن ، له له میزنه برات 

2731
اشتباه همینه اون دیگه از عشق تو‌مطمعن شده میدونه هرکار کنه تو همیشه عاشقشی ، مشکل همهنه ولی سیاست دا ...

همیشه میدم بهش خودمم زیاد میرم سمتش با اینکه امشب ناراحت بودم ازش ولی گفتم میخوام

خیلی هاتم😐

😭😭😭😭😭😭چرا برا منو درس نکرد من خودم گفتم درس کرد احمقههههه چشم عزیزم

ای خدا🥰 عزیزدلم اینطوری بیشتر خودت آسیب میبینی

الان بری با آرامش حتی باهاش حرف بزنی باور کن یا میگه حواسم نبود یا اینکه میگه جلو بقیه روم نمیشه. 

کسی که شما رو انتخاب کرده گزینه اول و آخرش شمایی، نمیخواد برنجونت. ما خانما حساسیم هورمون هامون بهم میریزه کلا فکرمون درگیر میشه وگرنه قطعا شما از زنانگی چیزی کم نداری. فقط باید اعتماد به نفس داشته باشی، اون موقع که شوهرت به خانواده اش محبت میکنه شما هم محبت کنی، بعد میبینه قلبتون بزرگه محبتش چندبرابر میشه.

عزیزم ببخشید بترس چون تو روانی شدی 

همه به اندازه کافی نصیحتت کردن به نظرم 

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
همیشه میدم بهش خودمم زیاد میرم سمتش با اینکه امشب ناراحت بودم ازش ولی گفتم میخوام خیلی هاتم😐

اشتباه میکنیاینجوری ازت سرد میشه دنبال زنای دیگه هم میره، بزا همیشه مشتاقت باشه ، همهیشه ذوق داشته باشه ، از این به بعد یاد بکیر چجوری رفتار کنی، اگه همینجوری ادامه بدی ازت سیر میشه ، از من گفتن بود ، از فردا کارایی که گفتم و انجام بده ، اگه برات دست و پا نزد، فقط هفته ای ۱ بار ۲ بار بهش پا بده ، نه هروقت دلش خواست ، مگه برده جنسی اونی ، بزا همیشه تو کفت باشه ، ورزش کن ، خوش هیکل ، 

اخه خواستتون غیر منطقیه

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.
هیچکدومشو نمیکنم بهش میگم فقط ب من محبت کن😭

اشتباهت همینجاست 

با این حرفت میگی من قوی نیستم‌

من بی تو هیچم 

به تو‌نیازمندم 

من هیچی نیستم 

و...

هیچکسی دلش نمیخواد با آدم ضعیف و محتاج باشه ، پس قوی باش و نرو دنبال عشق ، بذار عشق بیاد سراغت

زندگیت رو به همسرت گره نزن و خوشبختی رو در گرو عشق و‌محبت همسر نبین ، صادقانه و شاد زندگی کن و ...

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 
2706